Mobil oyun yapmayı nasıl öğrenebilirim?

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bir mobil oyun yapmak istiyorum. Fakat yani adam gibi ders bulamadım. Hep 6-7Dk'lık videolar. Bu olayı nasıl öğrenebilirim C# orta Derece'de biliyorum. Fakat mobil oyun hiç yapmadım ve çok fazla yapmak istiyorum öğretici video atarsanız sevinirim, seri halinde olabilirse daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
:D. Üniversitede öğrettiklerini biliyorum be kanka, böyle internette ders hiç mi yok?
Ben şahsen internetten ders izlemeyi sevmiyorum.

İngilizcemi geliştirmek için youtube'tan ders serisi açmak istemiyorum,
Programlama dilini öğreten serileri açmak istemiyorum vesaire vesaire.

Gerçek hayatta öğrenmek istiyorum bunları.

:D. Üniversitede öğrettiklerini biliyorum be kanka, böyle internette ders hiç mi yok?
YouTube da düşünemiyeceğin kadar video var. Sadece unity dersleri yazmak yerine Oyun yapımı serilerini izlemelisin, bu sayede her oyun bittiğinde sende yeni birşeyler öğrenirsin. Yt harici birşeyler bakmak istersen kitap alabilirsin. Dil bakımından hiç farketmez sana birşeyler öğretebilecek bir video varsa yapış direk

YouTube da düşünemiyeceğin kadar video var. Sadece unity dersleri yazmak yerine Oyun yapımı serilerini izlemelisin, bu sayede her oyun bittiğinde sende yeni birşeyler öğrenirsin. Yt harici birşeyler bakmak istersen kitap alabilirsin. Dil bakımından hiç farketmez sana birşeyler öğretebilecek bir video varsa yapış direk
Mobil oyun yapma, Mobil oyun yapma serisi v.s yazıyorum fakat video çıkmıyor hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı