Mobil oyunları bilgisayarda oynayabilir miyim?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben Clash Royale'i telefondan çok şarj götürdüğü için bilgisayardan oynamak istiyorum. Bunu yapabilmem mümkün müdür? Başka mobil oyunları da oynamayı düşünüyorum sonradan.

Android emülatör ile oynayabilirsin. BlueStacks, Nox Player vb.

Hangi emülatörü önerirsiniz hocam?

Elbette. Emülatörler sayesinde mobil oyunları PC'de de oynayabilirsin.
Önerim LDPlayer isimli emülatör. BlueStacks biraz sorunlu olabiliyor.
Ayrıca kol falanda desteği var bazı oyunlarda. ( LDPlayer LDPlayer(LDSimülatörü) - Android simülatörünün en hızlı PC sürümü, ücretsiz indirme )

(Çözüm niteliğinde olduysa çözüm olarak işaretlersen güzel olur)

Hocam bu emülatör güvenilir mi? Virüs vs. açısından biraz çekiniyorumda program indirirken.

Herhangi bir mobil oyun emülatörü iş görecektir.

Önerebileceğiniz bir emülatör var mı hocam?

Hangi emülatörü önerirsiniz hocam?

Hocam bu emülatör güvenilir mi? Virüs vs. açısından biraz çekiniyorumda program indirirken.

Önerebileceğiniz bir emülatör var mı hocam?
Gameloop ve Tencent emülator dışı çoğunu önerebilirim hocam. Bluestacks güzeldir kullanabilirsin. Arkadaşım Gameloop'u indirdiğinde bilgisayarının aşırı derecede donduğunu söylemişti. Tencent için de aynı bence onları indirmemelisin ama senin kararın.

Güvenilir hocam ben zamanında bayağı kullanmıştım.

GameLoop ve Tencent emülator dışı çoğunu önerebilirim hocam. BlueStacks güzeldir kullanabilirsin. Arkadaşım GameLoop'u indirdiğinde bilgisayarının aşırı derecede donduğunu söylemişti. Tencent için de aynı bence onları indirmemelisin ama senin kararın.

Teşekkür ederim hocam hepinize.

Geri
Yukarı