Mobil RTX 3060 LHR kilidi kırıldı mı?

MrDentist

Hectopat
HP Omen D17 11800H RTX 3060 130W modelini almayı düşünüyorum. Mobil versiyonlar için de LHR kilidi kırıldı mı acaba? Kırıldı veya kırılmadıysa aylık tahmini kazancım ne olur? Şimdiden teşekkürler.

Ürün danışmanı LHR olduğunu söylüyor.

Laptopla yapacaksanız ben önermem. Yaz da geldi evi ısıtmaya gerek yok şu an. Kışın aslında evi ısıtmak için laptopla mining yapılabilir. Size rig kurarak mining yapmanızı tavsiye ederim. Tek ekran kartından kar etmeniz zor çünkü.
kırılmış olması gerekiyor LHR ekran kartları %100 kırıldı, laptoplardada büyük ihtimalle o geçerlidir.

Laptopla yapacaksanız ben önermem. Yaz da geldi evi ısıtmaya gerek yok şu an. Kışın aslında evi ısıtmak için laptopla mining yapılabilir. Size rig kurarak mining yapmanızı tavsiye ederim. Tek ekran kartından kar etmeniz zor çünkü.
Laptopun o sıcaklığında ısınmayı da hiç önermem hocam o kadar teknolojik aletin içinde radyasyon miktarıda yüksek olacaktır.

Laptopun o sıcaklığında ısınmayı da hiç önermem hocam o kadar teknolojik aletin içinde radyasyon miktarıda yüksek olacaktır.

Radyasyon miktarı televizyondan bilgisayardan insana zarar veremez markalar onun ölçümünü yapıyor standartlara uygun olmazsa yeniden tasarlıyorlar.

Arkadaşlar laptop gayet iyi bir soğutmaya sahip endişeniz olmasın. Soruma gelecek olursak, iki üç gün önce masaüstü nvidia kartlar için LHR kilidi kırıldı. Mobil ekran kartları da kırıldı mı?

Arkadaşlar laptop gayet iyi bir soğutmaya sahip endişeniz olmasın.

En düşük 80 derece civarı olabilir 80 de çok fazla mining için. Ama laptop olduğu için 80 dereceye dayanabilir.

Dosya Ekleri

• main-qimg-060d2d7815f5fafbbe1ba36c16c0812d-lq.jpg
    main-qimg-060d2d7815f5fafbbe1ba36c16c0812d-lq.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 44

Geri
Yukarı