Mobil uygulamam yayında

1609684992584.png

Ups.

Çiftlik banka dönmez merak etmeyin kazan kazan durumu siz reklamlara tıklarsanız size daha çok kazandırma şansım olur bazı cihazlarda yüklenemiyor hatası veriyor bu cihaz kaynaklı sanırım uygulamayı kontrol ettim hata yok.

Siz bilirsiniz daha fazla üye çekmeniz için bu tavsiyeyi vermiştim. Scam (sahte) siteler hep yüksek çekim limiti koyar ondan korkabilir insanlar sizin limiti görüp. Üstüne en ünlü para kazandıran Survey (anket) sitesi ödeme limiti 10 dolar. Benim kullandığım Task (görev) sitesi 5 dolar olduğu an çekim izni veriyor. Bir Türk Task + Survey sitesi açtı 0.20 dolar 0.50 dolar bile olsa ödeme yapıyor mesela. Yabancı, Türk fark etmez inanılmaz derecede insan buldu. Site tıklım tıklım dolu.
Bahsettiğiniz site hangisi acaba ?
Çiftlik banka dönmez merak etmeyin kazan kazan durumu siz reklamlara tıklarsanız size daha çok kazandırma şansım olur bazı cihazlarda yüklenemiyor hatası veriyor bu cihaz kaynaklı sanırım uygulamayı kontrol ettim hata yok.
Watch video'ya basınca video açılmıyor.

Hocam programı deneyip, reklamlara tıklayıp, ne kadar kazanç sağlıyor diye bakmak istedim ama, geri geliyorum reklam, menüye giriyorum reklam, bir yere tıklıyorum reklam. Eee kazanç yok. 1 dakikada 5 reklam izlettin mecburi olarak. İzlettiğin reklamlar kazanç olarak yansımadı, onu geçtim kazanmak için de reklam izleyemedim. Mantıksız.

Geri
Yukarı