Mobil veri çalışmıyor

Ege28846372

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi bir gece mobil veri kullanırken sebepsiz yere mobil veri gitti ve ödenmeyen fatura sebeplidir diye umursamadım. Fakat fatura ödememize rağmen yine devam etti sorun. Daha yeni farklı cihazda denedim hattı ve çalışıyor, yani sorun hatta değil fakat elimde öylece duran cihazda mobil veri neden bir anda gitmiş olabilir?

APN'den olabilir

Arkadaşlar şimdi bir gece mobil veri kullanırken sebepsiz yere mobil veri gitti ve ödenmeyen fatura sebeplidir diye umursamadım. Fakat fatura ödememize rağmen yine devam etti sorun. Daha yeni farklı cihazda denedim hattı ve çalışıyor, yani sorun hatta değil fakat elimde öylece duran cihazda mobil veri neden bir anda gitmiş olabilir?

Hojam yine bir şey denemenizi isteyicem. Mobil veriyi aç ayarlara gir SIM kart yönetiçisine girin. Veri hizmeti ağına gir ve SIM kartınınız ile dogru gösteriyor mu bak dogru göstermiyorsa düzeltin. Bende işe yaradı

Hojam bir şey daha denemenizi öneririm. Önçe mobil veri yi aç, sonra ayarlar/sim kart yöneticisi/veri hizmeti ağı
Sonra takılı SIM kartınız ile uyuşuyor mu bakın. Uyuşmuyorsa uyuşturun. Bende işe yaradı.

Son düzenleme:
APN'den olabilir.

Hojam yine bir şey denemenizi isteyicem. Mobil veriyi aç ayarlara gir SIM kart yönetiçisine girin. Veri hizmeti ağına gir ve SIM kartınınız ile dogru gösteriyor mu bak dogru göstermiyorsa düzeltin. Bende işe yaradı.

Hojam bir şey daha denemenizi öneririm. Önçe mobil veri yi aç, sonra ayarlar/sim kart yöneticisi/veri hizmeti ağı.
Sonra takılı SIM kartınız ile uyuşuyor mu bakın. Uyuşmuyorsa uyuşturun. Bende işe yaradı.

Maalesef.

Eğer bir çözüm bulamazsam telefonu sıfırlayacagim, gece yarısı bir anda bunu yapması arka plandaki bir güncelleme veya bir virüs kaynaklıdır diye düşünüyorum. Daha önce sebepsiz yere sürekli uygulamalardan atıp telefonda virüs mü var diye suphe ettirip 1 hafta canıma okuyan telefon son Play Store guncellemelerini sildigimde duzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı