Mobilde Kaspersky mi, yoksa Bitdefender mı?

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Mobilde bir güvenlik yazılımı arıyorum. Bu iki yazılım arasında kaldım. Kaspersky ve Eset yazılımlarını kullanmıştım genel olarak iyilerdi ancak Kaspersky biraz daha şarj yiyordu. Yalnız aklımdaki konu halihazırda 1PC Bitdefender üyeliğim var ve 40TL'ye 2 lisans daha alabiliyorum ve bu lisansları bilgisayarda da kullanabiliyorum ancak Kaspersky'da aynı fiyata tek lisans alabiliyorum. Sizce aradaki fiyat farkına değer mi ve hangisi daha iyi? Çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitdefenderi seçmenizi öneririm. Ne kadar Kaspersky fazla önerilsede şu an için Bitdefender'in Kaspersky'in önünde olduğunu söyleyebilirim ama kişisel tecrübede önemli olduğu için kendiniz deneyip ikisinden birini seçebilirsiniz.

Ben ikisi arasidan, Mobil'de Bitdefender'i tercih ederdim. Fakat, Norton, Trend Micro, Sophos, Ikarus, Emsisoft'un da urunleri cok basarili. Secenek cok yani.

Ben ikisi arasidan, Mobil'de Bitdefender'i tercih ederdim. Fakat, Norton, Trend Micro, Sophos, Ikarus, Emsisoft'un da urunleri cok basarili. Secenek cok yani.
Haklısınız hocam ama Norton da denedim, tam tarama olmadığından ve SafeSearch için Ask'ı kullandığı için gözümde bitti. Dediklerinizi ve Zemana'yı da deneyeceğim, teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı