Mobilde neden oyun yok?

İşletim sistemi
Android
Telefonun güzel olur, mobilde oyun yok. Telefonu oyun için aldıysan insanı delirtir. 2-3 kaliteli oyun vardır gerisi çöp. Bu neden böyle? Her gün Play Store'da gezinip gezinip duruyorum hala kaliteli bir şey bulamadım. Sektör daha çok reklamı dayatmalık, otobüste vakit geçirmelik boş oyunlara girmiş. Hiçbir şey yok mu cidden? GeForce NOW var ama kütüphanem boş. Cidden hiç mobilde adamakıllı oyun yok mu? Çünkü aşırı sıkılıyorum. Böyle giderse dopamin detoksu yapacağım sanırım 1yıldır yapsam mı diyorum zaten hiç adamakıllı oyun bulamamaya devam edersem telefona ara vereceğim muhtemelen.
İyi oyunlar genelde paralı oluyor. Ben 3DS, Gameboy vs. oyunlarını emülatör ile oynadım. Nintendo oyunları oynamadıysan tavsiye ederim.

20GB kaynak + Redmi Note 10S. Genshin Impact'in zaten PvP sistemi berbat. Çok sarmıyor beni. Hem ayranım dökülmesin hem yoğurdum ekşimesin gibi olacak ama zaten Steam TL'den çekildikten sonra oyun alınır mı sizce?

Bal gibi alınır neden alınmasın? Oyuna direkt sallamanız çok saçma olmuş. Beni sarmıyor deyipte geçebilirdiniz türü sevenine güzel oyun. Mobilde çok bakılır adamakıllı oyun bulamazsın. Kitlesi kötü olup oyunu yavaş yavaş P2W'lere döndüren çok oyun gördüm 4-5 sene önce. Şimdi devam ediyor mu fikrim yok. CarX Drift Racing 2 indir yarış türü ilgini çekiyorsa.

Bal gibi alınır neden alınmasın? Oyuna direkt sallamanız çok saçma olmuş. Beni sarmıyor deyipte geçebilirdiniz türü sevenine güzel oyun. Mobilde çok bakılır adamakıllı oyun bulamazsın. Kitlesi kötü olup oyunu yavaş yavaş P2W'lere döndüren çok oyun gördüm 4-5 sene önce. Şimdi devam ediyor mu fikrim yok. CarX Drift Racing 2 indir yarış türü ilgini çekiyorsa.

Çünkü aşırı pahalı geliyor. Düşünsene canın RDR2 çekiyor bir bakıyorsun 🤌. Genshin Impact bir savaş hikaye temelli bir oyun ama harbi PvP sistemi kötü. Savaş konusunda beni heyecanlandıran yok hikayesi güzel ama ona bir şey diyemem. Zaten mobilden çok bir umudum yok ama açayım dedim konuyu belki atladıklarım vardir diye.

Wild Rift başla.

Bir düşününce mantıklı geliyor ama LoL diyoruz. LoL yani. LoL.

Çünkü aşırı pahalı geliyor. Düşünsene canın RDR2 çekiyor bir bakıyorsun 🤌. Genshin Impact bir savaş hikaye temelli bir oyun ama harbi PvP sistemi kötü. Savaş konusunda beni heyecanlandıran yok hikayesi güzel ama ona bir şey diyemem. Zaten mobilden çok bir umudum yok ama açayım dedim konuyu belki atladıklarım vardir diye.

Bir düşününce mantıklı geliyor ama LoL diyoruz. LoL yani. LoL.
Öyle deme çok sarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı