Mobilde YouTube için reklam engelleyici var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uygulamayı bilmediğin belli.

Toplamıyor bu da veri politikası:
Bilmediğim mi belli, peki siz beni benden daha iyi tanıyorsunuz madem siz çok haklısınız :) Dediğim gibi ayda 10-20 TL veremeyecekseniz kullanmayın daha iyi.

Şahsen en iyi yöntem DNS tek sıkıntısı Vodafone tüm DNS'leri engelliyor bir de sanırım IPhone'larda mobil veri için DNS eklenmiyor. Ama IPhone'larda Wi-Fi'de sıkıntısız çalışıyor.
Adguard DNS YouTube reklamlarını engellemiyor, çok kez de denedim.

İstediğiniz gibi linçleyebilirsiniz, bu forumda korsana destek verilmiyor verilmeyecekte. İki üç çocuk için fikrimi değiştirecek değilim, haftalık harçlık diye verilen para bile 200-300 TL olmuş bir ülkede bir paket sigara parası bile olmayan 20 TL'den kaçacaksanız kullanmayın daha iyi.

Senin kıytırık verilerini ne yapsın adamlar. Sanki önemli birisin. Cidden bak kafayı yersiniz böyle her siteye girdiğinizde veya her uygulamayı indirdiğinizde verilerimi çalıyorlar diye heleki çağımızda çoğu işi internet ile hallettiğimizi düşünürsek. Allah sabır versin bir piskoloğa görün derim.

Bilmediğim mi belli, peki siz beni benden daha iyi tanıyorsunuz madem siz çok haklısınız :) dediğim gibi ayda 10-20 TL veremeyecekseniz kullanmayın daha iyi.

AdGuard DNS YouTube reklamlarını engellemiyor, çok kez de denedim.

Hocam gözünüzü sevim gidin araştırın herkeste engelliyor AdGuard DNS ben şu an wifideyim 40 dakikalık video açtım reklam gelmedi başta sonra bayağı ileri sardım yine de gelmedi normal YouTube uygulamasindayim.

Senin kıytırık verilerini ne yapsın adamlar. Sanki önemli birisin. Cidden bak kafayı yersiniz böyle her siteye girdiğinizde veya her uygulamayı indirdiğinizde verilerimi çalıyorlar diye heleki çağımızda çoğu işi internet ile hallettiğimizi düşünürsek. Allah sabır versin bir piskoloğa görün derim.
Senin `kiytirik` dedigin o bilgiler ile Amerikan seciminin sonuclarini degistirdiler. Neyden bahsediyorsun bilader sen?

Hocam gözünüzü sevim gidin araştırın herkeste engelliyor AdGuard DNS ben şu an wifideyim 40 dakikalık video açtım reklam gelmedi başta sonra bayağı ileri sardım yine de gelmedi normal YouTube uygulamasindayim.
Dostum benim cihazımda da AdGuard DNS kurulu, demek ki her cihazda olmuyor bu olay bu kadar basit. Sizin işinize yarıyorsa kullanın tabii ki, ben size bir şey demiyorum benim lafım korsan kullanıp da bunu normal ve yasal bir şey gibi görenlere. Zaten kendilerini göz ardı ettim, kendi kendilerine konuşabilirler.

Dostum benim cihazımda da AdGuard DNS kurulu, demek ki her cihazda olmuyor bu olay bu kadar basit. Sizin işinize yarıyorsa kullanın tabii ki, ben size bir şey demiyorum benim lafım korsan kullanıp da bunu normal ve yasal bir şey gibi görenlere.
Korsan kullanmis olmasi icin Youtube premium`un kopyasini kullanmasi lazim. Newpipe kullaninca korsan kullanmis olmuyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı