Mobile Legends Pay to Win mi?

Ben daha önce oynuyordum oyunu bayağıda bir lig yükseldim ama LoL oynadıgım için sarmadı beni nedense bi yerden sonra pay to winlik var gibi sezdim şuan auto chess oynuyorum çok daha sardı tavsiyemdir kostümlerin + hasarının olması oyun başında sana üstünlük sağlatıyor onun için saçma.
Not aldım daha sonra deneyeceğim oyunu.

Amblem setinin ufak farkları var mesela Suikast amblemi ile Kill başına 100 altın kullanıyorum genellikle.
12 Kill alınca fazladan 1200 altınım oluyor.
Yani sadece kostüm değil amblem olayı kostüme göre daha fazla avantaj sağlıyor sanki. Yani tam olarak oyuna hakim değil ama 10 lvl amblemle 50-60 lvl amblem arasında almaya değer bir fark var gibi sanki yanılıyor muyum?

P2W bence. Hep yeni kahraman çıkıyor ve OP oluyor. Ya elmasla alabiliyorsun ya da SP ile bazılarının elmas ile aldığını düşürsek p2wdir. Onun dışında amblem setleri de büyük önem taşıyor. Adam elmas yüklerse ve full ambleme basarsa işiniz zor. Bazen kostümlerdeki +8 çok işe yarıyabiliyor.

Google görsellerden baktığım 43 lvl suikastçi ambleminde "+6.00% saldırı hızı, +12.00% fiziksel saldırı, +2.50% kritik saldırı şansı, +3.50% can çalma, +5.00% Zırh delme" bu değerlerde özellikler var 60 lvli düşünemiyorum bile ve bu değerlerde olması bile güzel bir avantaj diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı