Modart-m1 alınır mı?

Berkay Balcı

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar görsel bu link bu.

2TB da depolama almayi düşünüyorum. Sistem nasıl sizce? SSD ile RAM kafama takıldı. Diğerleri gayet hosuma gitti. Alınır mı bu PC? Yoksa Black Friday (Kasım ayını bekliyim mi?) aklımdaki PS MSI 3070 X Trio, 4600Hz ROG STRIX anakart 3500/3500 okuma yazma SSD tarzındaydı. Ama bu fiyatı görünce alma isteğim arttı bayağı. Nasıl bir şey yapayım sizce?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210722-003758_Instagram.jpg
    Screenshot_20210722-003758_Instagram.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 3070/5600x ikilisine sahip en uygun fiyatli PC (İtopya, Sinerji, İncehesap, qp, Vatan hepsine baktım). RAM'ler default olarak seçili gelmiyor sizin seçmeniz lazım bu da fiyati 14.5k TL'ye çıkarıyor. Sıvı soğutması kötu değil ama en iyisi de sayılmaz, pompa sesi hakkında kötü yorumları vardı yanlış bilmiyorsam. Default seçili olan anakartında sadece 1 adet M.2 SSD için yuva var. Corsair iCUE 4000X kasanın önü mesh degil. Bunlar sayabileceğim eksileri en azından benim olmazsa olmaz gördüğüm bazı şeylerde eksi olan unsurlar. Ama genel bir değerlendirmede alınmaz değil dediğim gibi 3070/5600X ikilisini barındıran en uygun fiyatlı sistem. Sadece satın alırken RAM seçmeyi unutmayın zira dediğim gibi default olarak seçili değil en azından bende değildi. Alırsanız bu fiyat için gayet güzel bir sistem satın almış olursunuz.
Ayrıca bir ekleme daha Wi-Fi adaptörü de almanız lazim elinizde yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı