Model O Wireless vs HyperX PulseFire Haste Wireless

Haste'de DPI kayması vardı.

Aktif olarak 1 yıldır kablolu Haste kullanıyorum, o sebeple alıştım hocam sıkıntı olmaz benim için.

XM2we daha iyi her türlü. Buradan alın.

Hocam neden daha iyi, nesi daha iyi onu soruyorum.

Hocam üstün olduğu yerler nelerdir? Neden model o yerine XM2we almalıyım, açıklarsanız sevinirim. Tasarım olarak hala en hoşuma giden Model O, ancak özellik konusunda gerideyse haste veya XM2we alabilirim.
Öncelikle malzeme kalitesi xm2we daha iyi ve shape i bana göre ele oturuşta daha rahat ettiriyor. Optik switchler 80m tık ömürlü kaihl go switchler. Skatezler daha geniş ve padde daha iyi kayiyor. Xm2we daha yeni çıktı ve ona göre daha güncel bir mouse. Model o wirelessi ben incehesaptan 1100 e almıştım sonra iade ettim bu mouse u görünce. Ayrıca mow da delikli bir yapı var üstüne bir sey döksen veya altından sıvı girse mouse gitti paran çöp o yüzden öncelik olarak elinize oturan malzemesi kaliteli mouse bulun inanın sensör vs sizi öne geçirmez

Öncelikle malzeme kalitesi xm2we daha iyi ve shape i bana göre ele oturuşta daha rahat ettiriyor. Optik switchler 80m tık ömürlü kaihl go switchler. Skatezler daha geniş ve padde daha iyi kayiyor. Xm2we daha yeni çıktı ve ona göre daha güncel bir mouse. Model o wirelessi ben incehesaptan 1100 e almıştım sonra iade ettim bu mouse u görünce. Ayrıca mow da delikli bir yapı var üstüne bir sey döksen veya altından sıvı girse mouse gitti paran çöp o yüzden öncelik olarak elinize oturan malzemesi kaliteli mouse bulun inanın sensör vs sizi öne geçirmez
Ayrıca model o wireless te çift tıklama sorunu oluşur ancak xm2we de bu olmaz çünkü optik switch kullanıyor ve mow un pil rgb açarsanız 2 gün anca gider buda sürekli şarj etmenize ve batarya yemenize sebep olur

Son düzenleme:
Öncelikle malzeme kalitesi XM2we daha iyi ve shape i bana göre ele oturuşta daha rahat ettiriyor. Optik Switch'ler 80M tık ömürlü kaihl GO Switch'ler. Skatezler daha geniş ve padde daha iyi kayiyor. XM2we daha yeni çıktı ve ona göre daha güncel bir mouse. Model o Wireless'i ben İncehesap'tan 1100'e almıştım sonra iade ettim bu fareyi görünce. Ayrıca mow da delikli bir yapı var üstüne bir şey döksen veya altından sıvı girse mouse gitti paran çöp o yüzden öncelik olarak elinize oturan malzemesi kaliteli mouse bulun inanın sensör vs sizi öne geçirmez

Ayrıca model o Wireless'te çift tıklama sorunu oluşur ancak XM2we de bu olmaz çünkü optik Switch kullanıyor ve mow un pil RGB açarsanız 2 gün anca gider bu da sürekli şarj etmenize ve batarya yemenize sebep olur

Teşekkür ederim bilgilendirme için. XM2we almak istiyorum ancak delikli olmaması sebebiyle ellerimin terlemesinden korkuyorum. Bir de beğenmezsem, elime oturmazsa iade etme şansım var mı?

Teşekkür ederim bilgilendirme için. XM2we almak istiyorum ancak delikli olmaması sebebiyle ellerimin terlemesinden korkuyorum. Bir de beğenmezsem, elime oturmazsa iade etme şansım var mı?
Hocam xm2we de eliniz terlese zaten daha iyi kavriyorsunuz malzemesi ona göre yapilmis sarı siteden 2. El az kullanılmış bulabilirseniz oradan alın ben öyle yaptım

Geri
Yukarı