Model uçaklara ilginiz var mı?

Makaleler
110
Karantinayla beraber ilginç bir alan keşfettim. Daha doğrusu biliyordum ama işin bu kadar derinlemesine ve ayrınyılı olduğunu görünce bayağı şaşırdım. Birkaç örnek göstermek isterim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Revel setleriyle birkaç kez denemek istedim ama hiç o kadar zamanım olmadı. Zaten zamanın da dışında, ek ekipmanlar gerekiyor. Boya, boya tabancası, yapıştırıcı, macun falan...

Yapan ya da deneyen var mı merak ettim. :)

Hocam bu karantina en fazla bizlere yaradı. Bende telefon, tablet, televizyon tamircisi oldum. Daha demin GM 4G tamir ettim. Bu arada maket uçak olarak hiç bu kadar detaylı modeller birleştirdiğimi hatırlamıyorum. Biri planör tarzı tahta parçaların birleşmesinden olan maketti. Biri de süngerdi. Yapmayı düşünüyorsanız kolay gelsin.

Var ama bu kadar da değil. Bu çok ayrıntılı ve güzel olmuş.

En fazla şöyle bir şey yaparım:
1606905864555.png

Geri
Yukarı