Model uçaklara ilginiz var mı?

Eğer başlamadıysan sakın bulaşma:) En son bekar evinde bir vitrin dolusu maket uçağım vardı. İnanılmaz zaman ve emek isteyen bir hobi. Ayrıca çok da pahalı:)

Çocukken THK’nın kurslarına ve yarışmalarına da giderdim. Çok eğlenceli ama çok zahmetli cidden.

Eğer başlamadıysan sakın bulaşma:) En son bekar evinde bir vitrin dolusu maket uçağım vardı. İnanılmaz zaman ve emek isteyen bir hobi. Ayrıca çok da pahalı:)

Çocukken THK’nın kurslarına ve yarışmalarına da giderdim. Çok eğlenceli ama çok zahmetli cidden.

Uzaktan güzel görünüyorlar ama yapması zahmetli ya. Bunun dışında maalesef ülkemizde çoğu hobi pahalı artık. :( Benim de FPV drone düşüncem vardı hep, birkaç kere niyetlendim ama çok pahalı artık. Daha doğrusu fiyatlar aynı ama döviz işi bozuyor. :D

Yok. Çoluk çocuğun uğraşacağı şeyler bunlar. Geçiniz efendim.

Hobinin yaşı yoktur. :) Adı ne olursa olsun hobi, hobidir...

maalesef ülkemizde çoğu hobi pahalı artık. :(
Aynen maalesef dövizden ve kur farkından gol yiyoruz halk olarak. Bunun yanına bir de zahmet ve uzun zaman girince bir süre sonra bitiriyor insanı. Ama deneyebilirsin tabii. Parayla saadet olmaz diyenlere inat🤣

Uzaktan güzel görünüyorlar ama yapması zahmetli ya. Bunun dışında maalesef ülkemizde çoğu hobi pahalı artık. :( Benim de FPV drone düşüncem vardı hep, birkaç kere niyetlendim ama çok pahalı artık. Daha doğrusu fiyatlar aynı ama döviz işi bozuyor. :D

Hobinin yaşı yoktur. :) Adı ne olursa olsun hobi, hobidir...
Aynı şunun gibi: “Koskoca adam olmuşsun oyun ne ya?”

Geri
Yukarı