Modem ara sıra kendini yeniden başlatıyor

lexerotk

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Vestel DGW9000 modem var şu an elimde internet bağlantısı kurulduktan beri. Ama alındığı günden beri kendi kendine hep yeniden başlatıyor kendisini. Günde iki kez illaki kesiliyor internet. Hatta bazen kesildikten soran IP hatası veriyor ve PC'yi internete bağlayamıyorum. Bunun çözümü var mıdır ya da bir ayarı? Yeni modem mi almalıyım?

Vestel DGW9000 modem var şu an elimde internet bağlantısı kurulduktan beri. Ama alındığı günden beri kendi kendine hep yeniden başlatıyor kendisini. Günde iki kez illaki kesiliyor internet. Hatta bazen kesildikten soran IP hatası veriyor ve PC'yi internete bağlayamıyorum. Bunun çözümü var mıdır ya da bir ayarı? Yeni modem mi almalıyım?

Modemi besleyen adaptörün amper değeri ile modemin altındaki teknik detayları kontrol edinderim.
Ya da elinizde uygun bir adaptör var ise değiştirip deneyin.

Hocam bizde de aynı sorun vardı müşteri servisini aradık ya yeni modem alacaktık ya da yetkili servis gelip kontrol edecekti servisi beklediğimiz süre zarfınca modemi hep yüksek yerlerde tuttuk ve çok az bu sorun olmaya başladı sonra gelip kontrol ettiler ve sorun çözüldü

Yeni konular

Geri
Yukarı