Modem arayüzü kullanıcı adı ve şifre hatalı diyor

252217

Hectopat
Makaleler
1
Modemin kullanıcı adını ve şifresini bildiğim halde şifre veya kullanıcı adı hatalı diyor. Daha önce girebiliyordum. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birisi değiştirmiş olabilir. Modemin arkasındaki k.adı ve şifre olmuyorsa tek yapabileceğiniz şey modemi sıfırlamak ve modemin arkasındaki bilgilerle giriş yapmak. Tabii internet k.adı ve şifresini bilmeniz gerekiyor.

Zaman zaman sapıtabiliyorlar, resetleyip tekrardan kurulum yapmayı deneyebilirsiniz. ISS'nizin verdiği kullanıcı adı ve şifrenizi temin edin ondan sonra resetleyin.

Hocam büyük küçük harfe dikkat edin olmazsa resetlemekten başla çare kalmıyor. Modemde iğne deliğinden biraz büyük bir delik olur oraya kürdan veya iğneyle 10 sn basılı tutun kendisi resetleyecektir.

Birisi değiştirmiş olabilir. Modemin arkasındaki k.adı ve şifre olmuyorsa tek yapabileceğiniz şey modemi sıfırlamak ve modemin arkasındaki bilgilerle giriş yapmak. Tabii internet k.adı ve şifresini bilmeniz gerekiyor.
resetlememe rağmen yine yanlış diyor varsayılan kullanıcı adı ve şifreyi de girdim

Yeni konular

Geri
Yukarı