Modem arayüzündeki değerler kesin doğru mudur?

Charlotth

Kilopat
İyi günler. Daha önceden Telekom'u aramama rağmen size verebileceğimiz Max hız 35 Mbps dedi fakat modem arayüzünde alabileceğim maksimum hız olarak 52-54 arası bir değer gösteriyor. Hangisi tam olarak doğru söylüyor emin olamadım. Aşağıda alabileceğim maksimum hızları paylaşacağım. Özellikle upload hızı benim için çok önemli. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Bir de 2023'ün başlarında taahhüdüm bitecek. Aslında Telekom'dan gayet memnunum ancak fiyatlar kallavi bir şekilde arttığı için başka bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum. Upload hızı en az 15 olan bir sağlayıcı önerebilir misiniz?
Not: VDSL kullanıyorum.
Modem arayüzündeki değerlerim:

1669118603516.png

Adam adresteki altyapıyı kontrol ediyor ama kontrol ettiği altyapı kapasitesi tahmini oluyor. Asıl önemli olan fiziksel kapasitedir. 50 Mbps paket almış olsaydınız muhtemelen 46-47 Mbps'ini alabiliyor olurdunuz.

VDSL'de 8Mbps üstü upload vermiyorlar diye biliyorum.

İyi günler. Daha önceden Telekom'u aramama rağmen size verebileceğimiz Max hız 35 Mbps dedi fakat modem arayüzünde alabileceğim maksimum hız olarak 52-54 arası bir değer gösteriyor. Hangisi tam olarak doğru söylüyor emin olamadım. Aşağıda alabileceğim maksimum hızları paylaşacağım. Özellikle upload hızı benim için çok önemli. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Bir de 2023'ün başlarında taahhüdüm bitecek. Aslında Telekom'dan gayet memnunum ancak fiyatlar kallavi bir şekilde arttığı için başka bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum. Upload hızı en az 15 olan bir sağlayıcı önerebilir misiniz?
Not: VDSL kullanıyorum.
Modem arayüzündeki değerlerim:

Eki Görüntüle 1580959

Kanka kusura bakma ama senin hattın ölü çok fazla zayıflama var sen çok zor 35 MB'den fazla internet alman alırsın ama 10 dk da bir kopar mh senin hattının kararlı olması için bu değeri sunuyorlar.

Geri
Yukarı