Modem arayüzündeki hızı alamıyorum

Reset yaparak hiçbir sorun çözülmez sinyallerinize bakılması gerek müşteri hizmetlerine baskı uygulamak gerekiyor bazen bakır hatta illaki kayıp olur ama siz yine de müşteri hizmetlerini arayıp sinyalinize baktırın bir de modemin sıfırlandığı halde düzelmediğini belirtin müşteri hizmetlerine
MH corona var diye Online İşlemler'den yapın diyor.

@MazlumCan bende de 41 Mbps gösteriyor fakat hız testinde 38-39 arası hız alıyorum. Bakır olduğu için kayıp olması normal. Altyapın sadece ADSL ise 14 Mbps kaldırıyor VDSL varsa ona geçmen daha iyi olur daha yüksek hız alırsın ama yine de kayıp olacak teknolojiden dolayı. O hızın tamamını almak istiyorsan evin içine kadar fiber olması gerekiyor. Ama onda da azcık kayıp oluyor.
VDSL desteklemiyor. Zaten paket 16 mbps'e kadar.
Yani ozman yapacak hiçbir şey yok
Evet. :(
Yani ozman yapacak hiçbir şey yok
Haa bu arada taahüt 2 ay kaldı.

Son düzenleme:
Sizin modem arayüzünüzde kaç mbps gösteriyor?
Modem arayüzümün gösterdiği hız / Aldığım gerçek hız
reel.png

Senin kaybın çok fazla. 10 Mbps kaybediyorsun. 100 Mbps'de bile hız testinde 93-94 görüyolar. Kesinlikle çok fazla kayıp var.
Konya'da TürkTelekom kullanan çoğu kişide var. Konya için en iyi internet KabloNet.altyapım olsaydı hiç düşünmeden başvuracaktım ama altyapı olmayınca TürkNet'e geçtim.

Konya'da TürkTelekom kullanan çoğu kişide var. Konya için en iyi internet KabloNet.altyapım olsaydı hiç düşünmeden başvuracaktım ama altyapı olmayınca TürkNet'e geçtim.
Benim komşu da TurkNet 25 mbps alıyor.
Altyapı destekliyorsa* en yavaş ama en sorun çıkarmayan iss TTlekommuş

Son düzenleme:

Geri
Yukarı