Modem arayüzünden ayarlar sıfırlandıktan sonra internet hızı düştü

AthenaBey

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, saat 21 gibi internet gitti bende modeme reset attım ve modem arayüzünden TurkNet'e kaydolduğumda gelen kullanıcı adı şifreyi vs girdim. İnternete bağlıyım şu an ama geçmişte açtığım konularda da belirttim 47Mbps hız alırken 1 saat içinde değerlerim alt üst oldu. 3Mbps hız alıyorum şu an. Dbm değerlerinde de bir anormallik var acaba? Kurulumda mı bir hata yaptım? Yoksa altyapı/iss ile ilgili bir sorun mu var?

Bu.png

Wi-Fi sağlayacım ZyXEL VMG3313-B10a
DÜZETLME

Konu onaylanmasını beklerken bir daha internet bağlantım koptu 2 dakika sonra bir işlem yapmadan yeniden geldi. Şuan 6mbps hız alıyorum sebebi ne hiç bilmiyorum bilgili olan biri bilgilendirebilirmi.

bu 2.png

Dosya Ekleri

• Bu.png
    Bu.png
    26,3 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Merhabalar, saat 21 gibi internet gitti bende modeme reset attım ve modem arayüzünden TurkNet'e kaydolduğumda gelen kullanıcı adı şifreyi vs girdim. İnternete bağlıyım şu an ama geçmişte açtığım konularda da belirttim 47Mbps hız alırken 1 saat içinde değerlerim alt üst oldu. 3Mbps hız alıyorum şu an. Dbm değerlerinde de bir anormallik var acaba? Kurulumda mı bir hata yaptım? Yoksa altyapı/iss ile ilgili bir sorun mu var?

Eki Görüntüle 1342152

Wi-Fi sağlayacım ZyXEL VMG3313-B10a
Düzetlme.

Konu onaylanmasını beklerken bir daha internet bağlantım koptu 2 dakika sonra bir işlem yapmadan yeniden geldi. Şu an 6Mbps hız alıyorum sebebi ne hiç bilmiyorum bilgili olan biri bilgilendirebilir mi?

Eki Görüntüle 1342160

Bölgende bir altyapı çalışması var gibi duruyor.

Yalnız şöyle bir sorun var türknet altyapı bakım çalışmalarındada türk telekomdada bulunduğum şehirde altyapı çalışması gözükmüyor kafamı karıştırdı açıkçası.
@zeki1981 dostum sorunu çözdüm kedim wifi a gelen kabloyu kemirmiş o yüzden bir kablonun içindeki 7-8 ince kablolar zarar görmüş.Kabloları bant ile yeniden bağladım 50mb internet alıyorum yardım etmeye çalışmıştın haber edeyim dedim.Böyle bir sorunla karşılaşan bir insana da yardımcı olmuş oluruz.
Yani modem internete bağlı kabloda sorun yoktur diye düşünülmesin kablom neredeyse kopmuş ama internete bağlıydım sadece hızım düşmüştü.Aklınızda bulunsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı