Modem arayüzünden internet kapatma

Telefon veya bilgisayardan bahsi geçen modemin internet arayüzüne girildiğinde; modem ayarlamaları, şifre ve tüm ayarlamalar, bağlı cihazları görme ve engelleme, bağlantıyı kesme gibi daha sayamadığım bir sürü ayarı yapabilirsiniz.

Yeniden baslatma oldugunu biliyorum ancak kapatma sanmam. Fiziksel bir tusla acip/kapatiyorsun çünkü o tus acik kaldigi zaman kapatsanda ise yararmi bilemiyorum.
Modem üstündeki güç düğmesidir. O düğme komple modemi kapatıyor. Arkadaşımız sadece interneti kapatmak istemiş. Ve evet bunu yapabilir. Sadece modem markasını belirtmesi gerekiyor.

Modem üstündeki güç düğmesidir. O düğme komple modemi kapatıyor. Arkadaşımız sadece interneti kapatmak istemiş. Ve evet bunu yapabilir. Sadece modem markasını belirtmesi gerekiyor.
Zyxel hocam.

Dosya Ekleri

• 39F0BAF7-4769-43AE-B9CA-1A52572B4989.png
    39F0BAF7-4769-43AE-B9CA-1A52572B4989.png
    124,8 KB · Görüntüleme: 66
Yeniden baslatma oldugunu biliyorum ancak kapatma sanmam. Fiziksel bir tusla acip/kapatiyorsun çünkü o tus acik kaldigi zaman kapatsanda ise yararmi bilemiyorum.

Reis işin açığı ben işe gittiğimde kardeşime oyun oynattırmamak için, modemi telefondan kapatmam lazım. Evde olmuyorum o an ayrıca internet durduranın ben olduğumu bilmemesi gerekiyor. Neden böyle yapıyorsun diye sormayın ailevi bi durum.

Ben TTNET kullanıcı adına veya şifresine bir harf ekliyorum internet gidiyor zaten. :D

Tek seferlik olsa dediğin mantıklı hocam ben bunu 2-3 saatte bir yapmak istyorum.

Reis işin açığı ben işe gittiğimde kardeşime oyun oynattırmamak için, modemi telefondan kapatmam lazım. Evde olmuyorum o an ayrıca internet durduranın ben olduğumu bilmemesi gerekiyor. Neden böyle yapıyorsun diye sormayın ailevi bir durum.

Tek seferlik olsa dediğin mantıklı hocam ben bunu 2-3 saatte bir yapmak istyorum.

İnterneti kapatırsan uzaktan bir daha erişemezsin. Bunu önlemek için internetine hız limiti koyabilirsin. En düşük hızı yazarsan internete zor çıkar oyunlarda vs verim alamaz.

İnterneti kapatırsan uzaktan bir daha erişemezsin. Bunu önlemek için internetine hız limiti koyabilirsin. En düşük hızı yazarsan internete zor çıkar oyunlarda vs verim alamaz.

Aaaa harbiden ha bu daha mantıklı. Nasıl yapacağım hız düşürmesini?

Reis işin açığı ben işe gittiğimde kardeşime oyun oynattırmamak için, modemi telefondan kapatmam lazım. Evde olmuyorum o an ayrıca internet durduranın ben olduğumu bilmemesi gerekiyor. Neden böyle yapıyorsun diye sormayın ailevi bir durum.

Dedikleri gibi iş yerinde tekrardan modeme erisim saglayamazsin arayuzden sitelere giris vs engellenebiliyor eger oyun icinde bu tarz bir cozum var ise sadece oyunlari engelleyebilirsin.

Geri
Yukarı