Modem arayüzüne giremiyorum

Dediğiniz gibi bir modem yok hocam VMG3312-B10b var benim de kullandığım.

Haklısınız özür dilerim ben B harfini 8 olarak görmüşüm, ama benim bu sorunum nasıl çözülecek bilmiyorum, sanırım DSL ışığının kavun içi yanması sorunu neden ile 5.0 GHz'de giremiyor, 192.168.1.1arayüz adresini 2.1 olarak da değiştiremiyorum

Haklısınız özür dilerim ben b harfini 8 olarak görmüşüm, ama benim bu sorunum nasıl çözülecek bilmiyorum, sanırım DSL ışığının kavun içi yanması sorunu neden ile 5.0 GHz'de giremiyor, 192.168.1.1arayüz adresini 2.1 olarak da değiştiremiyorum.

Şimdi hocam amacınız bu modemi yani VMG3312-B10B'yi genişletici olarak kullanmak değil mi? Eğer öyle ise bir de ana modeminiz olmalı doğru değil mi?

Şimdi hocam amacınız bu modemi yani VMG3312-B10B'yi genişletici olarak kullanmak değil mi? Eğer öyle ise bir de ana modeminiz olmalı doğru değil mi?

Evet dostum TP-Link Türk Telekom VC220-G2U ana modem olarak kullanmayı düşünüyordum ama ben önce, VMG3312-B10Bdeki kavuniçi yanan DSL ışık sorunu çözmeden bu modemde hiçbir işlem yapamıyorum, bu ışık sorununu bir çözsem TP-Link veya ZyXEL'den biri ana modem olabilir. 2 gündür bu konuyu çözemiyorum, kafam artık allak bullak oldu.

Evet dostum TP-Link Türk Telekom VC220-G2U ana modem olarak kullanmayı düşünüyordum ama ben önce, VMG3312-B10bdeki kavuniçi yanan DSL ışık sorunu çözmeden bu modemde hiçbir işlem yapamıyorum, bu ışık sorununu bir çözsem TP-Link veya ZyXEL'den biri ana modem olabilir. 2 gündür bu konuyu çözemiyorum, kafam artık allak bullak oldu.

Hocam, yazılım güncellemesi yapmayı deneyebilirsiniz, şu an ara yüze girebiliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı