Modem arayüzüne giriş yapılmıyor

Flatronv2

Hectopat
Merhaba ben yeni internete geçtim fakat bu internette modem arayüzüne giriş yapamaz oldum. Sorun şu 192.168.0.1'e giriş yaptım ardından internetten araştırıp kullanıcı adı ve şifreyi buldum bilgileri yazdığımda bana ne yanlış ne de doğru bilgi demeden yeniden aynı sayfa açılıyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Bazı modemler yanlış bilgi girildiğinde hiçbir uyarı vermiyor. Modeminizin marka modeli ne? Arkasında bir yerinde kalem ucu vb. ile basılabilecek bir reset tuşu olması lazım. Ona belli bir süre (sanırım yaklaşık 30 saniye) basarsanız kullanıcı adı ve şifreniz fabrika ayarlarına sıfırlanır. Başka ayarlar yaptıysanız onlar da gider tabii, yeniden yapmanız gerekir.

Son düzenleme:
Merhaba ben yeni internete geçtim fakat bu internette modem arayüzüne giriş yapamaz oldum. Sorun şu 192.168.0.1'e giriş yaptım ardından internetten araştırıp kullanıcı adı ve şifreyi buldum bilgileri yazdığımda bana ne yanlış ne de doğru bilgi demeden yeniden aynı sayfa açılıyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

Merhaba öncelikle son kısmı 0.1 olmayabilir öğrenmek için CMD'yi açıp Ipconfig yazarak öğrenebilirsiniz. Default Gatewey kısmında yazar.
Ayrıca Türk Telekom mu modeminiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı