Modem arayüzüne giriş yapılmıyor

metinz

Hectopat
Daha fazla  
192.168.0.1 modem arayüzüne giriş sağlayamıyorum. Modemin arkasında kullanıcı adı, şifre admin olarak gözüküyor, deniyorum ama girmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi kapatıp tekrar açıp öyle girmeyi deneyin. Eğer hala giremezseniz modemi resetleyip girebilirsiniz. Bazen modemler şiferesi değişmemiş olsa bile böyle girmemezlik yapıyorlar.

4-5 kez denedim işe yaramadı tam olarak nasıl resetleyeceğimi anlatabilir misiniz? Belki ben yapamamışımdır.

Modemin arkasında ya da yanında reset yazan tuşa modem üstündeki bütün ışıklar yanıp sönünceye kadar basılı tutun. Sonra bütün ışıklar yanıp sönünce bırakın, resetlenmiş olur.

Modemi resetleyince tekrar kurulum yapmanız gerekli. Kullanıcı adı ve şifre silinecektir bilginize.

Modemin arkasında ya da yanında reset yazan tuşa modem üstündeki bütün ışıklar yanıp sönünceye kadar basılı tutun. Sonra bütün ışıklar yanıp sönünce bırakın, resetlenmiş olur.

Modemi resetleyince tekrar kurulum yapmanız gerekli. Kullanıcı adı ve şifre silinecektir bilginize.

Kablonetmaster Infinity 401 kullanıyorum reset diye bir tuş yok onun yerine wps var.

Geri
Yukarı