Resetleme sonrası ZyXEL modem arayüzüne giriş yapılmıyor

beratasd01

Kilopat
Daha fazla  
Modemi resetledim. Modem arayüzüne giriş yapacakken "the username or password is not correct or locked" ile sorunla karşılaşıyorum. Bunu nasıl çözeceğim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    28,7 KB · Görüntüleme: 235
Modemi resetledim. Modem arayüzüne giriş yapacakken "the username or password is not correct or locked" ile sorunla karşılaşıyorum. Bunu nasıl çözeceğim?

Servisinizi arayın şifrenizi sıfırlayacaklardır aynı sorunu bende yaşamıştım

Bu size yardımcı olucaktır.

Bu size yardımcı olucaktır.
Bu farklı bir mevzu :D.
Hocam bunu bu modemde (VMG3625-T50B) yaşayanları gördüm. Servisi arayın.

Sizin attığınız internete bağlanmak için gereken şife ve kullanıcı adı. Adam arayüze girmiyor. Sizin attığınız işlem 2. sırada yer alıyor hatta. Adamın sıkıntısı modem arayüzüne giremiyor.

Off sence o arayüzde neden modem ismini göstersin?
Ayrıca baktın mı sen oraya da böyle konuşuyorsun?

Zyxel makalesini inceleyebilirsin.
Ayrıca baktın mı sen orayada böyle konuşuyorsun?
@mutsuzfiberdolabı doğru söylüyor.

O kullanıcı adı ve şifresi modem kurulumunu yapmak için kullanılıyor.
Türk Telekom'dan TurkNet'e geçince bu bilgileri kullanarak TurkNet'e geçtim. Modemdeki giriş yapmak için kullanılan kullanıcı adı ve şifreyle alakası yok.

Son düzenleme:
Ayrıca baktın mı sen oraya da böyle konuşuyorsun?
1648977078361.png

1648977109800.png

Türk Telekom'dan TurkNet'e geçince bu bilgileri kullanarak Turknet'e geçtim. Modemdeki giriş yapmak için kullanılan kullanıcı adı ve şifreyle alakası yok.
Anlatamıyorum ki işte :D.
@XPLSG senden yanıt bekliyorum.

Son düzenleme:

Türk Telekom'dan TurkNet'e geçince bu bilgileri kullanarak TurkNet'e geçtim. Modemdeki giriş yapmak için kullanılan kullanıcı adı ve şifreyle alakası yok.
Arayüz şifresi yüzünden giriş yapamıyorum, arayüze giriş yapılmıyor direkt burada. Şifre nasıl sıfırlanıyor anlamıyorum modemin arkasındaki şifre ama hatalı veya kilitlenmiş diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı