Modem arayüzüne girişte gizlilik hatası

Zalgo00

Femtopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Makine Teknik Ressamı
Merhaba arkadaşlar, TP-Link VC220-G3U modemini aldım hızlı kurulumla kurdum ve modem arayüzüne giremiyorum. Kullanıcı adı ve şifreyi admin, Türk Telekom giriyorum. Direkt bu şekilde uyarı ekranı çıkıyor. Nasıl çözebilirim?

1608748414802.png

1608748452410.png

Son düzenleyen: Moderatör:
"Aynı anda yalnızca bir aygıt giriş yapabilir. Devam etmek ve diğer aygıtı oturumu kapatmaya zorlamak istiyor musunuz?" şeklinde yazı çıktı telefonda. Daha önce bilgisayardan girerken de bu uyarı geliyordu. "tamam" seçeneğine tıklayınca da yine aynı hatayı veriyor. "gir" butonu yok.

"Aynı anda yalnızca bir aygıt giriş yapabilir. Devam etmek ve diğer aygıtı oturumu kapatmaya zorlamak istiyor musunuz?" şeklinde yazı çıktı telefonda. Daha önce bilgisayardan girerken de bu uyarı geliyordu. "tamam" seçeneğine tıklayınca da yine aynı hatayı veriyor. "gir" butonu yok.

Bunun için hem telefondan hem de bilgisayardan gir aynı anda giriş yap. Bilgisayarda 7 kere 'oturum aç' düğmesine bas sonra telefonda açılana kadar bas (bende işe yaradı) çünkü makine boşuna mesaj gönderdiğinde bir şey açamıyor ama haklı çıktığında açıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı