Modem başka odaya nasıl taşınır?

Dediğim şekilde yapmalısın o halde.

Hocam peki RJ11 kablosunu uzatıp yapsam nasıl olur sizce? Sizin öneriniz de güzel fakat yıllardır kablo ile doğrudan bağlanıyorum, hiç sorun çıkmadı bu güne kadar.
Başka şeyler deneme taraftarı değilim, durduk yerde masraf çıktı oda değişince zaten :D
20 metre kablo alsam en fazla 150 liraya denk geliyor, 20 metre de hayli hayli yetecektir.

@Je m en fiche @Ozz2018 ?

Son düzenleme:
Hocam peki RJ11 kablosunu uzatıp yapsam nasıl olur sizce? Sizin öneriniz de güzel fakat yıllardır kablo ile doğrudan bağlanıyorum, hiç sorun çıkmadı bu güne kadar.
Başka şeyler deneme taraftarı değilim, durduk yerde masraf çıktı oda değişince zaten :D
20 metre kablo alsam en fazla 150 liraya denk geliyor, 20 metre de hayli hayli yetecektir.

@Je m en fiche @Ozz2018 ?
Öylede olur, olmaz diye bir şey yok. Öyle yapacaksan ek falan o zaman sağlam olmalı.

1701106158479.png

Yak-1 kullanmalısın.

Benim dediğim şekildede en fazla 360 TL ödersin ve her zaman istediğin yere çekersin interneti:) Seçim senin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öylede olur, olmaz diye bir şey yok. Öyle yapacaksan ek falan o zaman sağlam olmalı.

Eki Görüntüle 2033137

Yak-1 kullanmalısın.

Benim dediğim şekilde de en fazla 360 TL ödersin ve her zaman istediğin yere çekersin interneti:) Seçim senin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yak-1 nedir acaba anlayamadım hocam?
Benim planım 15 metrelik bir RJ11 kablosu alıp şu anki kablo ile birleştirmek. Birleştirmek için de aşağıdaki ürünü kullanacağım.

1701108196615.png

Sizin bahsettiğiniz üründe arada bir kopma olduğu falan söyleniyor. Direkt kablo ile sorunsuz bağlamaya daha sıcak bakıyorum.

Geri
Yukarı