Modem değiştirildikten sonra oturum açılmıyor

183206

Megapat
Makaleler
1
Türk Telekom modem vardı, değiştirip yeni Türk Telekom modemine geçti bizimkiler. Kabloları taktım, PC'ye internet gitmiyor. Telefonda da kablosuz ağda oturum açın diyor. Ama hiçbir şey olmuyor. Ne yapılması gerek?
Türk Telekom'a 1 saatte ulaşmamı gerektirmeyecek bir çözümü vardır belki diye soruyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-06-16-21-19-92_cbe8c7c25be320d0c6f8847e2dea9fd0~2.jpg
    Screenshot_2022-08-06-16-21-19-92_cbe8c7c25be320d0c6f8847e2dea9fd0~2.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 118
Modem kurulumu yapmanız lazım.
Yapmayı bilmiyorsanız, Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayın. 444 0 375.

Modemi normal bir bilgisayar, interneti Technopat Forumu gibi düşünün. Bilgisayardan foruma girmek için kullanıcı adı ve şifre istiyor ya; aynısını modem içinde düşünün.
Eski modemde bilgiler yazıyor olabilir, yoksa: 444 0 375
Ayarları kaydetmek için modemin kullanma kılavuzuna bakın.

Türk Telekom modem vardı, değiştirip yeni Türk Telekom modemine geçti bizimkiler. Kabloları taktım, PC'ye internet gitmiyor. Telefonda da kablosuz ağda oturum açın diyor. Ama hiçbir şey olmuyor. Ne yapılması gerek?
Türk Telekom'a 1 saatte ulaşmamı gerektirmeyecek bir çözümü vardır belki diye soruyorum.

Uzaktan kurulum yapıyor olabilirler biraz bekleyeyin derim. Tarayıcıyı kapatmadan SS attığınız ekranda gelmez ise abone kullanıcı adı ve şifreyi modeminizin hızlı kurulum sekmesine girin ve ayarlamaları yapın modemi alıp direk DSL kablosuna takınca internet gelmiyor maalesef.

Modemi normal bir bilgisayar, interneti Technopat forumu gibi düşünün. Bilgisayardan foruma girmek için kullanıcı adı ve şifre istiyor ya; aynısını modem içinde düşünün.
Eski modemde bilgiler yazıyor olabilir, yoksa: 444 0 375.
Ayarları kaydetmek için modemin kullanma kılavuzuna bakın.

TT müşteri hizmetleri 444 1 444 değil mi hocam 😃

Uzaktan kurulum yapıyor olabilirler biraz bekleyeyin derim. Tarayıcıyı kapatmadan SS attığınız ekranda gelmez ise abone kullanıcı adı ve şifreyi modeminizin hızlı kurulum sekmesine girin ve ayarlamaları yapın modemi alıp direk DSL kablosuna takınca internet gelmiyor maalesef.

TT müşteri hizmetleri 444 1 444 değil mi hocam 😃

İki numaradan da ulaşabilirsiniz
444 1 444 mobil, sabit hat ve internet için.
444 0 375 sadece internet için.

Yeni konular

Geri
Yukarı