Modem geçmişi nedir?

yigitzn

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba internette modem geçmişi hakkında çok şey söyleniyor kimisi internette girilen her sayfa yazıyor kimisi sadece IP adresleri takip ediliyor diyor, her kafadan bir ses çıkıyor. Ben modem arayüzüne girdim birçok seçeneği kurcaladım sadece cihazların Wi-Fi'ya bağlanmasını kaydetmişti fakat içim sinmedi. Nedir bu modem geçmişi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem geçmişini kendin göremezsin. ISS'inden isteyebilirsin ama her zaman veriyorlar mı onu bilmiyorum. O modemden gelen ağ bağlantısı ile girdiğin siteler vs. gözüküyor.

Cihazların Mac adreslerini ve ne tür veriler alınıp/gönderildiğini gösterir örneğin girilen siteler orada gözükür.
Sadece siteler mi görünüyor yolsa mesela mesajlaşmalar da görünüyor mu?

Modem geçmişini kendin göremezsin. ISS'inden isteyebilirsin ama her zaman veriyorlar mı onu bilmiyorum. O modemden gelen ağ bağlantısı ile girdiğin siteler vs. gözüküyor.
ISS ne oluyor, operatör mü? Peki sadece siteler mi görünüyor mesela dümdüz Whatsapp gibi yoksa örneğin içindeki yazışmalar da gözüküyor mü?

Sadece siteler mi görünüyor yolsa mesela mesajlaşmalar da görünüyor mu?

ISS ne oluyor, operatör mü? Peki sadece siteler mi görünüyor mesela dümdüz Whatsapp gibi yoksa örneğin içindeki yazışmalar da gözüküyor mü?
Konuşmalar modem geçmişinde gözükmesi imkansız sadece girildiği gözükür.

İnternet servis sağlayıcı, sadece siteler.
Peki yazışmaların görülebileceği bir yer var mıdır ek olarak bir arama motorundan değil de Instagram, Twitter vb. sosyal medya uygulamalarından yapılan aramalar da görünür mü?

Konuşmalar modem geçmişinde gözükmesi imkansız sadece girildiği gözükür.
Peki yazışmaların görülebileceği bir yer var mıdır ek olarak bir arama motorundan değil de Instagram, Twitter vb. sosyal medya uygulamalarından yapılan aramalar da görünür mü?

Yazışmaların sadece uygulama-site sahipleri tarafından görülebileceğini biliyorum ama aramalar hakkında bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı