Modem hat değerleri

mustafakaplan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
@Ulunay hocam biraz da benim hat değerlerime bakar mısın, nedir, ne değildir :D ?

Ekran görüntüsü 2021-04-04 220232.png

Ekran görüntüsü 2021-04-04 221002.png

Şöyle bir anekdot ekleyeyim, birkaç gün önce TT ofisine gittim, 20-30 metre mesafede bir fiber holü geçtiğini belirttim, bina için fiber çektirebilir miyiz gibisinden, oradaki yetkili bizim bu saha dolaplarının dağıtılacağını belirtti, fiber için çok ümitli konuşmadı mevcut şartlar altında bunu kabul etsem mi yoksa o hol için diretsem mi? Diğer bir komik tarafı ise fiber optik kabloların geçtiği yer de bizim binanın bahçesi, holden yola doğru giderken zamanında bizim bahçeden geçirdiler, tabii ki o zamanlar duruma uyanamadık :D

Download tarafında zayıfla yüksek sayılır. 437 metre için 6-8 arası olması gerekli. Tabii sizin sorun yaşamadığınızı düşünüyorum, çoktan konu açmış olurdunuz 😂
...fiber için çok ümitli konuşmadı mevcut şartlar altında bunu kabul etsem mi yoksa o hol için diretsem mi?
Bence diretin. Bol bol dilekçe verip altyapı planlama ve erişim birimini darlayın.

Download tarafında zayıfla yüksek sayılır. 437 metre için 6-8 arası olması gerekli. Tabii sizin sorun yaşamadığınızı düşünüyorum, çoktan konu açmış olurdunuz 😂

Bence diretin. Bol bol dilekçe verip altyapı planlama ve erişim birimini darlayın.
Henüz bir problem yaşatmadı hocam bana ama İstanbul'daki fiber hıza alışınca burası beni delirtiyor 35 Mbps olsa bile, sizi dinleyip vereceğim dilekçe bizim bahçeyi kazıp versinler ne olacak :D

Henüz bir problem yaşatmadı hocam bana ama İstanbul'daki fiber hıza alışınca burası beni delirtiyor 35 Mbps olsa bile, sizi dinleyip vereceğim dilekçe bizim bahçeyi kazıp versinler ne olacak :D
Fiber uyuşturucudan daha tehlikeli. Büyük kolaylık sağlıyor 😀

Müdürlükte bulunanları bıktırın hocam, sizi görünce "kahretsin" diyecek kadar bıktırın yoksa kazmazlar. 😂

Geri
Yukarı