Modem IP adresi nasıl değiştirilir?

Agah Efe

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Eski Misafir Çocuğu
Ben geçen gün itop VPN indirdim ama IP adresim kredi kart bilgilerim ortaya çıkabilirmiş ben ne yapacağım? IP adresini nasıl değiştireceğim? Kimlik bilgilerimde içinde.
Hatta ve e-posta posta kodum her şeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Sadece VPN kullandığınız için o söyledikleriniz olmaz. Kullandığınız VPN programı malware (zararlı yazılım) içeriyorsa mümkün olabilir.

Sorunuza gelicek olursak genel kullanıcıların ip adresleri dinamiktir ve sürekli değişir. Bunun için modemi kapatıp 5-10 dk sonra açmanız yeterlidir. İyi günler.

(Bunlar benim bildiklerim. Yanlış bilgi vermişsem lütfen beni düzeltin.)

Ne yapabilirim?
İyi günler. Sadece VPN kullandığınız için o söyledikleriniz olmaz. Kullandığınız VPN programı malware (zararlı yazılım) içeriyorsa mümkün olabilir.

Sorunuza gelecek olursak genel kullanıcıların IP adresleri dinamiktir ve sürekli değişir. Bunun için modemi kapatıp 5-10 dk sonra açmanız yeterlidir. İyi günler.

(Bunlar benim bildiklerim. Yanlış bilgi vermişsem lütfen beni düzeltin.)

Çok teşekkür ederim.

Ben geçen gün itop VPN indirdim ama IP adresim kredi kart bilgilerim ortaya çıkabilirmiş ben ne yapacağım? IP adresini nasıl değiştireceğim? Kimlik bilgilerimde içinde.
Hatta ve e-posta posta kodum her şeyim.

Modemin sana verdiği IP adresi değiştirilirebilir modemi sıfırlayın ve ayarları sıfırlayın ardından fabrika ayarlarına sıfırla deyin yeniden başlat yapın IP adresiniz değişir bu TP-Link için geçerlidir.
ben böyle yapıyordum ip ban attıklarında oyunlarda.

Geri
Yukarı