Modem önerisi

Xavire

Hectopat
Arkadaşlar TurkNet'e yeni geçiş yaptım. Modem değiştirmek istiyorum modemim bayağı eskidi, ama anlamadığım bir şey var fotoğrafta iki tane farklı paket var ben şu an hangisini kullanıyorum? Şu an modemim ADSL modem 16 Mbps alıyorum VDSL modem alsam 35 Mbps olur mu?

Ekran Görüntüsü (50).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıdaki şu an kullandığınız paket, altta olan size verilen teklif isterseniz geçin diyor. Altyapınız destekliyorsa ki teklif verdiklerine göre destekler diye düşünüyorum, geçebilirsiniz. 16Mbps teklifi vermişler altyapı sorgulayın. ADSL yapı varsa 16Mbps üzeri alamazsınız.

Öncelikle alt yapını sorgula ve kaç Mbps alabileceğini gör. 35 Mbps ve üstü alabiliyorsan VDSL modem alarak 35 Mbps interneti kullanabilirsin. ADSL modem 35 Mbps veremez.

Yukarıdaki şu an kullandığınız paket, altta olan size verilen teklif isterseniz geçin diyor. Altyapınız destekliyorsa ki teklif verdiklerine göre destekler diye düşünüyorum, geçebilirsiniz. 16Mbps teklifi vermişler altyapı sorgulayın. ADSL yapı varsa 16Mbps üzeri alamazsınız.

Altyapı sorgulayınca 35Mbps alabiliyorum yeni şimdi VDSL modem alısam 35 Mbps alabilir miyim?

Geri
Yukarı