Modem önerisi

koala4

Femtopat
Daha fazla  
Türk Telekom'dan 75 Mbps, sınırsız bir paket kullanıyoruz fakat internet maksimum 40 Mbps, Ethernet kablosuyla maksimum 45 Mbps çekiyor, ayrıca modem sık sık kendini kapatıyor ve oyun oynarken acayip drop giriyor, neredeyse hiçbir oyunu 90ms Ping'den az oynayamıyorum.
İnternetten araştırdığımda sorunun eski modemde olabileceğini gördüm, fiyatı yüksek olmayan(çok bir fiyat bilgim yok, ama 500 altı iyi olur herhalde), 1 üst 1 alt katta bile neredeyse tam çekebilecek bir modem önerisi bekliyorum.

Şu an kullandığın modemin markası modeli nedir? Ethernet kablosu ile o kadar düşük hız alıyorsan büyük ihtimalle altyapın maksimum o hızı veriyor olabilir.

Şu an kullandığın modemin markası modeli nedir? Ethernet kablosu ile o kadar düşük hız alıyorsan büyük ihtimalle altyapın maksimum o hızı veriyor olabilir.

Eğer desteklemiyor ise o hızı Türk Telekom satmaz.

Bilmiyorum ki Türk Telekom'un ilk başta verdiği modem, nereden bakabilirim modeline?

Altyapıyı kontrol ettiğimizde 75 mbps destekliyor çıktı.

Geri
Yukarı