Modem Önerisi

Bu ikisi arasında kaldıysanız marka olarak Asus’u tercih ederdim. Ancak modemler hakkında pek bilgim yok. Uzun zaman oldu kendiminini alalı.
Benim de VDSL modem alman gerekiyor iki aya.

Asus diyenler olmuş fakat Tp-Link olanı öneririm. En basitinden ikinci bant üzerinde verdiği hız değerleri daha fazla. Asus olan ikinci bant üzerinde 433Mbps iken Tp-Link olan 867Mbps hız sunuyor. Birinci bant üzerinde ise ikisininki de 300Mbps hıza sahip.
Hocam asus saglam bir marka olduğu için bir tık önde oluyor. Tp linki cok fazla bilmiyorum o yuzden yorum yapmıyorum ayrıca bunların haricinde farkli bir modem tavsiyen var mi bu ikisi harici bu daha iyi olur dedigin

Hocam iki modem de sizi üzmeyecek derecede. Tp-Link çok tutulan bir marka normalde bilmeniz lazım ama bazı modelleri de cidden kötü olabiliyor fakat bu modeldeki modemi çok iyi geldi. İkisinden birini alabilirsiniz diye umuyorum. Gönlünüzden geçen olsun :)

Hocam iki modem de sizi üzmeyecek derecede. Tp-Link çok tutulan bir marka normalde bilmeniz lazım ama bazı modelleri de cidden kötü olabiliyor fakat bu modeldeki modemi çok iyi geldi. İkisinden birini alabilirsiniz diye umuyorum. Gönlünüzden geçen olsun :)
ağzına sağlık iyi demişsin biraz bakındım ikisininde mobil uygulaması varmış fakat asusun uygulamasında ki türkçe biraz sıkıntılı tp link ismi pek güven veremedi asusun yanında ama şekli hoşuma gitti acayip kararsız kaldım :) hiç mi artı yönde farkları yok acaba ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı