Modem reset sonrası internet sorunu

KavunBey

Centipat
Modeme reset attım, ardından internete bağlanma sorunu yaşıyorum, modem üzerindeki ışıklar doğru yanıyor, modem arayüzüne girdiğimde internetin olduğu görülmektedir, ama hiçbir internet sitesine giremiyorum, internetle ilgili hiçbir şey yapamıyorum.

Modeme reset attım, ardından internete bağlanma sorunu yaşıyorum, modem üzerindeki ışıklar doğru yanıyor, modem arayüzüne girdiğimde internetin olduğu görülmektedir, ama hiçbir internet sitesine giremiyorum, internetle ilgili hiçbir şey yapamıyorum.

Resetledikten sonra bütün ayarlar sıfırlanır yani yeniden ayarlamanız lazım modemi.

Kullanıcı adı ve şifreyi girmeniz lazım modem arayüzünden bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayıp oradan öğrenebilirsiniz.

Resetleme işleminden sonra xDSL kullanıcı adı ve sifrenizi tanımlamanız gerekli.

Geri
Yukarı