Modem resetledikten sonra internet gitti

lmwe

Centipat
Daha fazla  
Modemi kapatıp açtıktan sonra internetin gelmesi normalden 10-15 dakika fazla sürüyordu, ben de modemi bu nedenle sıfırladım. Ancak sıfırladıktan sonra internetim tamamen gitti. Modemin tüm ışıkları yanıyor ve modeme bağlanabiliyorum ama internet yok. ISS olarak TurkNet kullanıyorum modemim de ZyXEL VMG3625-T50b sorunu nasıl çözebileceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Modemi kapatıp açtıktan sonra internetin gelmesi normalden 10-15 dakika fazla sürüyordu, ben de modemi bu nedenle sıfırladım. Ancak sıfırladıktan sonra internetim tamamen gitti. Modemin tüm ışıkları yanıyor ve modeme bağlanabiliyorum ama internet yok. ISS olarak TurkNet kullanıyorum modemim de ZyXEL VMG3625-T50b sorunu nasıl çözebileceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Müşteri hizmetlerini ara.

Modem arayüzünden internet erişimi için kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Eğer ki konu hakkında bilgi sahibi değilseniz hat sahibinin müşteri hizmetlerini araması gerekiyor.

Ben modem üzerinde bulunan tuştan modemimi resetlediğimde internet bağlantım gitmişti. Sonrasında modem arayüzünden tekrar sıfırladım ve bağlantı düzelmişti.

Modem arayüzünde hızlı kurulum menüsünden kullanıcıadı@ttnet ve şifreyi girin.
Geçici çözüm olarak ipnizi değiştirip bağlanabilirsiniz yani Vpne bağlanıp kullanabilirsiniz

Geri
Yukarı