Çözüldü İnterneti resetledikten sonra internet gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu sorunu çok kez yaşadım internet firmasını ararsanız anında çözüyorlar. Sanırsam kayıt gibi bir şey bozuluyor fabrika ayarlarına dönüyor müşteri temsilcileri düzeltiyor.

İnternet resetledim ve internet yok.

Modemden sıfırladıysan modem kullanıcı adı ve şifresi ile yeniden kurulum yapmanız gerekir.

Bu sorunu çok kez yaşadım internet firmasını ararsanız anında çözüyorlar. Sanırsam kayıt gibi bir şey bozuluyor fabrika ayarlarına dönüyor müşteri temsilcileri düzeltiyor.

Sorun yok modem kullanıcı adı ve şifresi ile yeniden kurması gerek zaten resetlediğinden sıfırlamış oluyorsun.

Lütfen Modemlerinizi resetlemeyin modem ile ilgili bir problem olduğu zaman internet firmalarını arayın modeminize bağlanıp tüm ayarları yapabiliyorlar. Ama reset attığınız zaman kurulum olmadan uzaktan bağlantı sağlanamayabiliyor. Buda uzun süre internetsiz kalmanıza sebep oluyor kurulum yapmayı bilmiyorsanız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-01-23-45-19-954_com.google.android.captiveportallogin.jpg
    Screenshot_2023-04-01-23-45-19-954_com.google.android.captiveportallogin.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Yetkili servisi 12 kere aramam sonucunda 15 saatin sonunda internetim geldi kimse türk telekomun yetkili servisine düşmesin.

Yetkili servisi 12 kere aramam sonucunda 15 saatin sonunda internetim geldi kimse türk telekomun yetkili servisine düşmesin.
Dostum sorun orası değil sorun resetlemiş olman bu konuda en gelişmiş firma Türk Telekom olmasına rağmen yetersiz kalıyor. Uzaktan modem kurulumu Fiber cihazların hepsinde tek tuşla yapılıyor ama VDSL ve ADSL hatlarda bu işlem gerçekten çok zor. Türkiyede bunu en başarılı yapan Türk Telekom o bile yapamıyor. Zorunda kalmadıkça reset atmayın bir sorun hissediyorsanız müşteri temsilcisini arayın çok daha kolay.

Geri
Yukarı