Modem sinyal genişletici önerisi

Punisherr2113

Decapat
Daha fazla  
PC şu an oturma odasında Ethernet kablosu ile modem e bağlı.
Ben PC'yi kendi odama taşımak istiyorum fakat götürünce Wi-Fi'ya bağlanıyorum Wi-Fi modülü de aldım fakat yine olumsuz.
Bunu için modem genişletici almak istiyorum hem bilgisayar a Ethernet baglantisi ile hem de diğer cihazlarda kablosuz olarak kullanmak istiyorum öneriniz nedir ne almalıyım?

20 Ocakta BİM'e mercusys 1200 Mbps hızında Wi-Fi genişletici gelecek 200 TL normalden 50 100TL ucuz almanı kesinlikle öneririm Xiaomi'den iyi bu arada. Hem Ethernet kablosu takabilirsin istersen Wi-Fi üzerinden çoğaltma yapabilirsin.

20 Ocakta BİM'e mercusys 1200 Mbps hızında Wi-Fi genişletici gelecek 200 TL normalden 50 100TL ucuz almanı kesinlikle öneririm Xiaomi'den iyi bu arada. Hem Ethernet kablosu takabilirsin istersen Wi-Fi üzerinden çoğaltma yapabilirsin.
Genel de rekabetci oyunlar oynadığım için ping olmasını istemem yine de önerir misiniz
Ethernet girişi cihaz in üstünde var mı baktım internetten fakat varmış gibi gözükmüyordu.

Genel de rekabetci oyunlar oynadığım için ping olmasını istemem yine de önerir misiniz?
Ethernet girişi cihaz in üstünde var mı baktım internetten fakat varmış gibi gözükmüyordu.

Baktığın 300Mbps olabilir BİM'e gelecek olan yeni model ethernet girişi olan model, modem ile uzaklığına dikkat ederek koyarsan sıkıntı olacağını sanmıyorum ama yinede sen bilirsin.

Geri
Yukarı