Modem Sinyalini Artırma

Taylesof

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Superonline vermiş olduğu ZTE H267A modem var. Modem oturma odasında yer alıyor. Ben laptop ile iki yan oda da bulunuyorum. Buradan çalışıyorum. Modemin 5G sinyalinin kapsamından yararlanamıyorum. 2.4G sinyalden yararlanıyorum. Yaptığım hız ölçümünde 2.4G bağlantı da 15 Mbps hız alıyorum. Laptopu modemin yanına getirip 5G sinyal alanına bağlandığımda ise hız testinde 100 Mbps buluyorum. Bu işi çözmek için ne önerirsiniz? Kullanıp da memnun olduğunuz cihaz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem arayüzünden kanal ayarlarını değiştir. Wifi analyzer gibi bir app ile bak çevredeki kablosuz ağlar hani kanaldalar. En az olanı (ki genelde 13 oluyor) ayarla. Ben farkını gördüm. Umarım sende de işe yarar.

Modem arayüzünden kanal ayarlarını değiştir. Wifi analyzer gibi bir app ile bak çevredeki kablosuz ağlar hani kanaldalar. En az olanı (ki genelde 13 oluyor) ayarla. Ben farkını gördüm. Umarım sende de işe yarar.
Hocam yapmam gerekenleri daha detaylı bir şekilde ifade edebilirmisiniz. Özellikle modem arayüzü için.

Hocam yapmam gerekenleri daha detaylı bir şekilde ifade edebilirmisiniz. Özellikle modem arayüzü için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı