Modem tavsiyeleriniz

DepiedRa_

Centipat
Daha fazla  
Millenicom'un herkese gönderdiği modemi kullanıyorum. Ve artık yetmediğini düşünüyorum, 75 Mbps'a kadar sınırsız bir internetim var.
Buna uygun modem tavsiyelerinizi bekliyorum, fiyat pek önemli değil ama ne çok abartı ne de aşağı kalır yanı olmazsa iyi olur. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keenetic Extra DSL AC1200 Whole Home Wi-Fi Kablosuz VDSL2/ADSL2+ Modem Router şu anda alabileceğiniz en iyilerinden biri, hatta en iyisi. Çok iyi çekim gücü, süper yazılım desteği, ileride mesh network kurabilme imkanı. Ve sadece 450 TL civarı fiyatı.
Bir düşük modeli olan Ommi N300 modemim bugün elime ulaştı, bu fiyatta bile verdikleri yazılım desteği inanılmaz, çekim gücünü vs. ilerleyen günlerde paylaşacağım, yorumları oldukça olumlu, almanızı öneririm, arkadaş güzel bir öneride bulunmuş.

Bir düşük modeli olan Ommi N300 modemim bugün elime ulaştı, bu fiyatta bile verdikleri yazılım desteği inanılmaz, çekim gücünü vs. ilerleyen günlerde paylaşacağım, yorumları oldukça olumlu, almanızı öneririm, arkadaş güzel bir öneride bulunmuş.
Şu malum süreci bir atlatalım, hayat normale bir dönsün Extra DSL ve 2 tane Giga ile mesh kurmayı düşünüyorum. Yazılım bulut tabanlı ve yok yok içinde. Her ay güncelleme geliyor. WPA3 destekliyor. Antenleri zaten 5 Db. Aynı parayı verip aldığımız Asus, TP-Link gibi markalarda bu özelliklerin yarısı yok. İleride çok daha iyi yerlerde göreceğiz diye düşünüyorum Keenetic markasını.

TP-Link TD- W9970
Kardeşim şuanda kullandığım modem zaten bu 😊
Şu malum süreci bir atlatalım, hayat normale bir dönsün Extra DSL ve 2 tane Giga ile mesh kurmayı düşünüyorum. Yazılım bulut tabanlı ve yok yok içinde. Her ay güncelleme geliyor. WPA3 destekliyor. Antenleri zaten 5 Db. Aynı parayı verip aldığımız Asus, TP-Link gibi markalarda bu özelliklerin yarısı yok. İleride çok daha iyi yerlerde göreceğiz diye düşünüyorum Keenetic markasını.
Önerdiğin linkleri paylaşır mısın ?
Bu dönemde 5 GHz kullanmak lazım

Bence bu ürün en iyisi.
Arkadaşa katılıyorum bende de 5 g desteklemesi daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı