Modemde ADSL ve İnternet Işığı Yanmıyor

Erkan-44

Hectopat
Yer
MALATYA
Daha fazla  
Turknet'ten internet aldık ve internet ankastreye kadar geldi. Türk Telekom Ankastreden 35 Mpbs hız ölçtü evde ise 21 Mpbs ölçtü. Onlar gittikten sonra ben modemimi hazırladım ve taktım. Ama nedense ADSL ve internet ışığım yanmıyor. Modemde sıkıntı olduğunu sanmıyorum 2 3 gün önceye kadar kullanıyordum eski evde bir sıkıntı yoktu.

Ara kabloda da sıkıntı yok defalarca yeni kablo yaptım. Telefon prizini 3'lü girişten hala çeviren alet var onda sıkıntı vardır diye söküp kabloları birbirine bağladım ama Hale’n aynı ADSL ışığı ve internet ışığı yanmıyor. Bu konuda fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı durumu yaşıyorum 20 gündür internet yok evde destek kaydımı takmıyorlar ve kapatmamışlar yeni bir tane açamıyorum. Lütfen yardım edin ya 20 gün nedir

Modeminiz VDSL destekliyor mu hocam? Benimde başıma gelmişti paketim 35 mbps idi fakat modemim ADSL idi internet yoktu gidip VDSL modem aldım internetim geldi.

Modeminiz VDSL destekliyor mu hocam? Benimde başıma gelmişti paketim 35 mbps idi fakat modemim ADSL idi internet yoktu gidip VDSL modem aldım internetim geldi.
Modemim Asus ac51 hem adsl hem vdsl bir de üstüne üstlük fiber destekliyor. Ama internet ışığı yok. Acaba kullanıcı adımı VDSL olarak değiştirip mi kursam çünkü Yapa altyapısındayım ama Yapa başvurumu yaptığımda yeni kullanıcı adı ve şifre gelmedi?

Modemim Asus ac51 hem adsl hem vdsl bir de üstüne üstlük fiber destekliyor. Ama internet ışığı yok. Acaba kullanıcı adımı VDSL olarak değiştirip mi kursam çünkü Yapa altyapısındayım ama Yapa başvurumu yaptığımda yeni kullanıcı adı ve şifre gelmedi?

Ondan kaynaklıda olabilir hocam. Tekrar bir şifre ve kullanıcı adı isteyip sıfırdan modem kurulumu yapın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı