Modemde bağlantı görünüyor ancak internet yok

Arkadaşlar 1 hafta önce internetim gitti, TürkNet'e arıza kaydı bıraktık ama bir ekip göndermedi. Sonra yoldan geçen bir Türk Telekom ekinini durdurdum. Evdeki kabloda bir sorun olmuş, onu yaptı. Sonra “buna reset atmanız lazım” dedi. Reset atıyorum, bana yeni şifre oluştur diyor. Oluşturuyorum, sonra hızlı kurulum bölümüne geliyorum, -modemim TP-Link bu arada- tamam her şeyi giriyorum ama benim internetim ADSL ama orada VDSL var. Seçiyorum, TürkNet VDSL'i seçtim, bitti hızlı kurulum. Bağlandı diyor ama internet yok. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1 hafta önce internetim gitti, TurkNet'e arıza kaydı bıraktık ama bir ekip göndermedi. Sonra yoldan geçen bir Türk Telekom ekinini durdurdum. Evdeki kabloda bir sorun olmuş, onu yaptı. Sonra “buna reset atmanız lazım” dedi. Reset atıyorum, bana yeni şifre oluştur diyor. Oluşturuyorum, sonra hızlı kurulum bölümüne geliyorum, -modemim TP-Link bu arada- tamam her şeyi giriyorum ama benim internetim ADSL ama orada VDSL var. Seçiyorum, TurkNet VDSL'i seçtim, bitti hızlı kurulum. Bağlandı diyor ama internet yok. Nasıl çözebilirim?

DSL ışığı ve internet ışığı yanıyor mu?

Geri
Yukarı