Modemde internet ışığı yanmasına rağmen internet olmama sorunu

darkthunders2

Hectopat
Daha fazla  
ZyXEL Vmg3312-b10b model modemim var ve modemde DSL ve İnternet ışığının yanmasına rağmen modemin arayüzünde internet yok gösteriyor. Sorun modemde mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulum yapmanıza rağmen bu sorunu yaşıyorsanız bir modemi güncelleyin. DDOS saldırısı vardı geçenlerde. Modemin arayüzüne bile giriş yapılmıyordu. Sorun hala çözülmezse müşteri hizmetlerini arayın.

Peki bişey soracam bende ttnt kullanıyorum normal zamanda hatta Dota2 oynamadıgm zamanlarda hiç gitmiyor video izliyorum , film indiriyorum gitmiyor ama Dotaya girdikten 5 dk sonra internet gidiyor araştırdım baktım bulan olmamış belki yardımcı olursun banada ?

Peki bişey soracam bende ttnt kullanıyorum normal zamanda hatta Dota2 oynamadıgm zamanlarda hiç gitmiyor video izliyorum , film indiriyorum gitmiyor ama Dotaya girdikten 5 dk sonra internet gidiyor araştırdım baktım bulan olmamış belki yardımcı olursun banada ?
Kablosuz olarak bağlanıyor isen, kablolu bağlanmayı dene. DNS varsa sıfırla.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı