Modemde Wi-Fi ışığı yanıyor ama internet yok

Burakk235

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Türk Telekom kullanıyorum ve modemde Wi-Fi isigi yaniyor ama internet yok, servis saglayicisini aradik ama o da klasik seyler soyledi, modemi kapatip 5 dakika sonra acin falan dedi. Modemin arayuzunde sorun olabilir mi? Teşekkürler.

Merhaba. Türk Telekom kullanıyorum ve modemde Wi-Fi isigi yaniyor ama internet yok, servis saglayicisini aradik ama o da klasik seyler soyledi, modemi kapatip 5 dakika sonra acin falan dedi. Modemin arayuzunde sorun olabilir mi? Teşekkürler.

Bölgeden vb hatlarından kaynaklı eğer modeme extra hasar olmadıysa veya arayüzden ayarları kurcalamadıysan.

Bence inanmalısın çünkü Türk Telekom'a kalmış bir durum bölgedeyse sorun onlar düzenleme yapıyor gelip.

Ama hocam birkerede aynisi oldu ekip yonlendirdiler modemin arayuzune girdiler bir şeyler yaptilar ama tek care beklemek teşekkür ederim.

Bence inanmalısın çünkü Türk Telekom'a kalmış bir durum bölgedeyse sorun onlar düzenleme yapıyor gelip.
Hocam kusura bakamyın rahatsız ediyorum sizi modemi fabrika ayarlarına döndürdüm ve internet geldi ama ileride sorun çıkartırmı?

Son düzenleme:
Hocam kusura bakamyın rahatsız ediyorum sizi modemi fabrika ayarlarına döndürdüm ve internet geldi ama ileride sorun çıkartır mı?

Yok hayır fabrika ayarlarına döndürmek modeme zarar vermez ileride sorun çıkarmaz fakat modemi resetlerseniz mevcut internetiniz kesilir ve yeniden kurulum yapmak zorunda kalırsınız.

Modemin arkasında bir delik var oraya ataç ile bastırdım direkt internet geldi bu resetlemekmi yoksa fabrika ayarlarına döndürmekmi?
Yok hayır fabrika ayarlarına döndürmek modeme zarar vermez ileride sorun çıkarmaz fakat modemi resetlerseniz mevcut internetiniz kesilir ve yeniden kurulum yapmak zorunda kalırsınız.

Geri
Yukarı