Çözüldü Modemde internet ışığı yanıyor ama internet yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SelimCi

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 3 gün önce internet bir anda kesildi. Modemin üzerinde internet ve DSL ışığı yanıyor. Kullandığım router'da internete erişimi var ama Wi-Fi ile bağlanan hiçbir cihaz internete erişemiyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bu arada internet yok değil, mobil veri üzerinden Wi-Fi'ya girip router'ı görüntülüyebiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar, yaklaşık 3 gün önce internet bir anda kesildi. Modemin üzerinde internet ve DSL ışığı yanıyor. Kullandığım router'da internete erişimi var ama Wi-Fi ile bağlanan hiçbir cihaz internete erişemiyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bu arada internet yok değil, mobil veri üzerinden Wi-Fi'ya girip router'ı görüntülüyebiliyorum.
Müşteri hizmetlerini arayın.

Çözüm

Aynen hocam müşteri hizmetlerini arayın. Kapatıp açmayı da deneyin.

Merhabalar, yaklaşık 3 gün önce internet bir anda kesildi. Modemin üzerinde internet ve DSL ışığı yanıyor. Kullandığım Router'da internete erişimi var ama Wi-Fi ile bağlanan hiçbir cihaz internete erişemiyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bu arada internet yok değil, mobil veri üzerinden Wi-Fi'ya girip Router'ı görüntülüyebiliyorum.

Müşteri hizmetlerini aramanızı öneririm bir sorun varsa söylüyorlar zaten.

Merhabalar yaklaşık 3 gün önce internet bir anda kesildi modemin üzerinde internet ve DSL ışığı yanıyor kullandığım routerda internete erişimi var ama Wi-Fi ile bağlanan hiçbir cihaz internete erişemiyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim bu arada internet yok değil mobil veri üzerinden mi Wi-Fi'ye girip routerı görüntülüye biliyorum.

Ekleme olarak TurkNet'i arad.

Müşteri hizmetlerini aramanızı öneririm bir sorun varsa söylüyorlar zaten.

Aynen hocam müşteri hizmetlerini arayın. Kapatıp açmayı da deneyin.

Teşekkürler internet sağlayıcımdan geri dönüş aldım altyapı çalışmasında kablo zarar görmüş Türk Telekom yine bildiğimiz gibi.

Geri
Yukarı