Modemden IP adresini alıp proxy olarak kullanmak mümkün mü?

AAAplus

Kilopat
Merhaba, kullandığım program için socks5 proxylere ihtiyaç duyuyordum fakat artık nasıl oluyorsa proxylerin hepsini algılayıp engelliyorlar. Sadece modemden gelen gerçek IP adresleri ile giriş yapabiliyorum. Bu yüzden farklı bir modemdeki IP'yi proxy gibi kullanmak istiyorum bu mümkün müdür? Aynı binada 4 akrabam mevcut onların iplerini kullanacağım. Bir de ihtiyacım olduğu zaman teamwiever üzerinden modem arayüzüne bağlanıp modemlerini yeniden başlatarak farklı IP elde etmek istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok minnettar olurum teşekkürler.

Onun yerine günlük proxy list veren sitelerden çekin ve sadece socks5 seçip check yapın. Daha çok kullanılabilir çıkar.
Maalesef dediğiniz şey benim açımdan imkansız. Zaten binlerce proxy denedim ve %99'u çalışmıyor. Çalışanlarda bir süre sonra engelleniyor. Bir sürü farklı dağıtıcılardan private proxy satın aldım, kendim proxy serveri alıp ürettim fakat bir şekilde hepsi engellendi dediğim gibi. Engellenmeyenler de kullanım sonrası engelleniyor. Bu yüzden böyle bir yönteme başvurma ihtiyacında bulundum. Engellendiği zaman modemi yenileyerek yeni ip alabilirim ve modemden geldiği için engellenmiş iplerden olmaz.

Not: Önceden böyle bir sorun yoktu programa gelen yeni güncelleme ile engellediler.

Ne yazık ki mümkün değil. Bunu en basit test yöntemi de modeminizi her kullanımdan sonra resetleyin, aynı şeye denk gelir.
Zaten dediğiniz şekilde kullanabiliyorum fakat 1 ip üzerinden maksimum x program açılabiliyor. Ben aynı anda 50x program açmak için aynı anda farklı ip adreslerini kullanma ihtiyacı duyuyorum. Bir program sayesinde bunu yapabiliyorum fakat ihtiyacım olan dediğim gibi ip adresleri.

Zaten dediğiniz şekilde kullanabiliyorum fakat 1 ip üzerinden maksimum x program açılabiliyor. Ben aynı anda 50x program açmak için aynı anda farklı ip adreslerini kullanma ihtiyacı duyuyorum. Bir program sayesinde bunu yapabiliyorum fakat ihtiyacım olan dediğim gibi ip adresleri.
çözüm buldunuz mu

Geri
Yukarı