Mac adresini değiştirmek mümkün mü?

saitdemiirbas

Decapat
Ebay'de hesabım suspend olduğu için yeni hesap açma uğraşına girdim fakat bilgisayarin IP ve Mac adresleri engellendiği için tekrar hesap açamıyorum. Çoğu kişi internetini ve bilgisayarini değiştir diyor fakat bu uğraşa girmek istemiyorum. Format atarak Mac adresi değişmiyor galiba bu konuda bir öneriniz var mi? Sanki yeni bir bilgisayardan, sıfırdan Ebay'e giriş yapiyormuş gibi göstermek mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
MAC adresi fiziksel bir adrestir. İnternette değiştirmeyle ilgili bir kaç şey var fakat ben kendim denedim ve olumlu sonuç alamadım. İnternet yavaş olduğu için örnek bir makale bırakamıyorum. Ekstra olarak bilgisayarınızın ve telefonunuzun MAC adresleri birbirinden farklıdır. O şekilde test edebilirsiniz.

Ebay'de hesabım suspend olduğu için yeni hesap açma uğraşına girdim fakat bilgisayarin IP ve Mac adresleri engellendiği için tekrar hesap açamıyorum. Çoğu kişi internetini ve bilgisayarini değiştir diyor fakat bu uğraşa girmek istemiyorum. Format atarak Mac adresi değişmiyor galiba bu konuda bir öneriniz var mi? Sanki yeni bir bilgisayardan, sıfırdan Ebay'e giriş yapiyormuş gibi göstermek mümkün mü?

Bir zamanlar kali linux kullanıyordum orada "mac changer" diye bir komut vardı onun sayesinde değişiyor diye biliyorum.

Eğer senin için çok önemliyse pc ye kali linux sanal makine kur. Sonra aşağıdaki linke bak. 👇

Daha kolay bir yolu vardır balki bulman dileğiyle, saygılar.

Mac adresi fiziksel bir adrestir. İnternette değiştirmeyle ilgili birkaç şey var fakat ben kendim denedim ve olumlu sonuç alamadım. İnternet yavaş olduğu için örnek bir makale bırakamıyorum. Ekstra olarak bilgisayarınızın ve telefonunuzun Mac adresleri birbirinden farklıdır. O şekilde test edebilirsiniz.

Arkadaş, bilgisayara format atip farkli Wi-Fi alici kullan diyor. Bunlari yaparsan IP, Mac ve tarayici Log'un değişecek diyor doğru mudur? Laptop kullandiğin için laptopun 3 Mac adresi var dedi. Bu bilgilerde bir yanlişlik var mi?

Arkadaş, bilgisayara format atip farkli Wi-Fi alici kullan diyor. Bunlari yaparsan IP, Mac ve tarayici Log'un değişecek diyor doğru mudur? Laptop kullandiğin için laptopun 3 Mac adresi var dedi. Bu bilgilerde bir yanlişlik var mi?
Farklı Wi-Fi alıcı kullanmak MAC adresini değiştirir. Format sonrasında sistem içinde bulunan IP değişir büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı