Modeme reset attıktan sonra internet çalışmıyor

Modemin reset tuşuna iğne ya da kürdan yardımıyla 10 15 saniye tekrar basılı tut modem arayüzünden WAN kısmına gel PPoE seç save de 2 3 dk bekle.

Modemin reset tuşuna iğne ya da kürdan yardımıyla 10 15 saniye tekrar basılı tut modem arayüzünden WAN kısmına gel PPoE seç save de 2 3 dk bekle.
Denemiştim VLAN ID varsayılan olarak 1069 geliyor save yaptıkta internetin ışığı yanmıyor. Arkadaşımın modeminin VLAN ID'sini yazdıkta internet ışığı yanıyor fakat connecting kalıyor ve düzelmiyor.

Anladım sadece sayımı var kullanıcı adında bir de yok mu internet servis sağlayıcının uygulaması falan ya da web sitesinden Online işlemler falan varsa oradan öğrenirsin kullanıcı adı şifreni.

Anladım sadece sayımı var kullanıcı adında bir de yok mu internet servis sağlayıcının uygulaması falan ya da web sitesinden Online işlemler falan varsa oradan öğrenirsin kullanıcı adı şifreni.

Evet sadece sayı var. Bir tek sitesi var orada da kullanıcı adı falan öğrenmek için bölüm yok. Canlı desteğe yazdığımda bilgileri kontrol edemiyoruz diyorlar. Müşteri hizmetlerini aradığımda araştıracağız diyorlar ama haber yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı