Modemi açtıktan sonra TurkNet internet hızı bir süre sonra düşüyor

onlyfb60

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 1 aydır internet sağlayıcısı olarak TurkNet'i kullanmaktayım. Normalde 35 Mbps falan hız alabiliyorum ama 0.04 Mbps bile gördüğüm oluyor genel olarak en fazla 6 Mbps görüyorum fakat modemi kapatıp açtıktan sonra hızım 35 Mbps'lere çıkıyor ve 4-5 saat sonra tekrar düşüyor. İnterneti kullanabilmek için sürekli modemi açıp kapatmam gerekiyor. Tecrübeli arkadaşlarımdan bir yardım istiyorum.

DNS adreslerinizin otomatık ayarlanıp ayarlanmadıgını kontrol ettinizmı. Ve dalgalanmaları fotograf halinde atar mısınız?

Merhaba arkadaşlar, 1 aydır internet sağlayıcısı olarak TurkNet'i kullanmaktayım. Normalde 35 Mbps falan hız alabiliyorum ama 0.04 Mbps bile gördüğüm oluyor genel olarak en fazla 6 Mbps görüyorum fakat modemi kapatıp açtıktan sonra hızım 35 Mbps'lere çıkıyor ve 4-5 saat sonra tekrar düşüyor. İnterneti kullanabilmek için sürekli modemi açıp kapatmam gerekiyor. Tecrübeli arkadaşlarımdan bir yardım istiyorum.
Aynı sorun bende de oluyor.
Hocam bir de tarayıcı geçmişinizi temizleyip deneyebilir misiniz. Başka cihazlardada oluyor mu?

Anlayan arkadaşlar bundan belki bir şey çıkarabilir.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    22,9 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba, hız testi sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız hız profilinizi kontrol ederek bilgi vereceklerdir 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı