Modemi fabrika ayarlarına döndürdükten sonra oyunlarda ani ping oluyor

Ben de aradım müsteri hizmetlerini ama bir çözüm bulamadılar tam olarak ne dedin müşteri hizmetlerine.

Kendinizde çözebilirsiniz aslında. Örnek verecek olursak;
Bilgisayarınıza format attınız diyelim, format attıktan sonra bazı sürücüleri kendi elinizle kurarsınız değil mi?
Modemi fabrika ayarlarına döndürüncede bazı ayarları arayüzden yapmalısınız. Ben ne dedim konusuna gelirsek, fabrika ayarlarına çevirdiğim için ani ping sorunu yaşıyorum dedim.

Kendinizde çözebilirsiniz aslında. Örnek verecek olursak;
Bilgisayarınıza format attınız diyelim, format attıktan sonra bazı sürücüleri kendi elinizle kurarsınız değil mi?
Modemi fabrika ayarlarına döndürüncede bazı ayarları arayüzden yapmalısınız. Ben ne dedim konusuna gelirsek, fabrika ayarlarına çevirdiğim için ani ping sorunu yaşıyorum dedim.
gerçekten denemediğim bir şey kalmadı, modem arayüzünde her şeyi açtım kapadım denedim ama düzelmiyor. Bu arada müşteri hizmetlerine de ben de aynı şekilde dedim ama yardımcı olmuyorlar, gerçekten sinir hastası yaptılar en sonunda türk telekoma geçiceğim taahütüm yok bir şeyim yok.

Gerçekten denemediğim bir şey kalmadı, modem arayüzünde her şeyi açtım kapadım denedim ama düzelmiyor. Bu arada müşteri hizmetlerine de ben de aynı şekilde dedim ama yardımcı olmuyorlar, gerçekten sinir hastası yaptılar en sonunda Türk telekoma geçeceğim taahhüdüm yok bir şeyim yok.

Türk telekoma geçeceğim dediniz mi?
Böyle derseniz müşteri kaybetmek istemedikleri için size yardımcı olacaklardır. Evet Vodafone müşteri hizmetleri çok kötü. YouTube'da bununla alakalı video varsa belki oradan yardım alabilrsiniz.

Geri
Yukarı