Modemi nasıl yerleştirebilirim?

wOBUNAGA

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, benim evimdeki modemden bu zamanlarda kötü sinyaller almaya başladım ve modem mutfakta. Cihazla arasında yaklaşık 20 metre var, peki ben bunu nasıl odama yaklaştırabilirim? Kablo falan işi nasıl olacak, yoksa önerdiğiniz başka seçenek var mı? Söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer evinizin elektrik tesisatı doğru yapılmış ise her prizdeki telefon takma fisinde adlsiniz bulunmaktadır modeminizi olduğu gibi söküp daha yakındaki bir telefon takma fisine adsl kablonuzunuçlarını kesip bağlayabilirsiniz yada hali hazırda prizin yapısı RJ11 soketli ise bir adsl kabloyu direkt takip aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ev yeniyse büyük ihtimal çoğu priz internet çıkışı sunacaktır, deneyebilirsin. Burada modem de önemli. Dandik modem kullanıyorsan 200 300 TL'lik menzil genişleticiler bile rahatlatmaz seni.

Ev yeniyse büyük ihtimal çoğu priz internet çıkışı sunacaktır, deneyebilirsin. Burada modem de önemli. Dandik modem kullanıyorsan 200 300 TL'lik menzil genişleticiler bile rahatlatmaz seni.
Ev yeni olmadığı için öyle bi imkanım yok
Bu arada modem ne kadar iyi bilmiyorum ama interneti aldğım gibi Netmaster'in modemini kullanıyorum antensiz sizce değiştirmeme gerek varmıdır ?
Access Point kullanabilirsiniz. Modemin yerini değiştirmenize gerek kalmaz.
Router la acces point arasında kaldım nasıl bir seçim yapmalıyım ne tür farkları vardır ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı