Çözüldü Modemi resetledikten sonra bağlantı nasıl gelir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
İnternet sağlayıcınızın verdiği kullanıcı adı ve şifre gibi detayları girmeniz gerekiyor.
Video yu tam izlemedim fakat gerekli bilgiyi sağlayacaktır. En önemlisi sizin hattınıza ait kullanıcı adı ve şifrenizi biliyor olmanız. Arayüze girmek için olanlardan bahsetmiyorum.
HUAWEİ HG531S
Arayüzüne girmek değil sorun. ADSL ayarlarını yapılandırmanız gerekiyor. Aslında ben kaç kere resetlememe rağmen öyle sorun ile karşılaşmadım. Kablonun sağlam olduğundan emin misiniz?
Cihaz çalışıyor, sadece bağlantı gelmedi. Adsl kullanıcı adı ve şifre öğrenmem lazım sanırım. Müşteri hizmetlerine ulaşacağım.

Bu bilgileri her zaman bir kenarda bulundurmak gerekiyor. Arayüze girmek için gereken bilgiler zaten modem arkasında yazar. Fabrika ayarlarına döndürdüğünüzde arkadaki bilgilerle arayüze ulaşırsınız. Fakat arayüze girdikten sonra gerekli olan kullanıcı adı ve şifre bilgileri sizin elinizde olmalı. Sağlayıcı bunu size tanımlar ve o ad ve şifre artık size aittir değişmez.
Eklediğim linkteki video da tarif edilen yerde size ait herhangi bir bilgi kayıtlı değilse bu bilgileri temin etmeniz gerekecek.

Geri
Yukarı